Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért baj az ha a bal oldal...

Miért baj az ha a bal oldal felé húzok?

Figyelt kérdés

Üdv,

Ha elkezdek valakivel beszélgetni a politikáról akkor èrződik, hogy a bal oldal felé húzok... és ezek után jönnek a beszólások, hogy ****** komcsi stb.. Nem értem, miért baj az ha jobban preferálom a bal oldalt?! (egyébként még soha sem szavaztam egyik pártra sem, csak most, hogy kezdődik a kampányozás a bal oldalt szimpatikusabbnak látom..ennyi az egész...)

A kérdés nem provokatív, normális válaszokat, Köszönöm!



2013. aug. 1. 14:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

Azért baj, mert ők nem a baloldal felé húznak és sérti őket, hogy te igen.

Ne foglalkozz velük.

2013. aug. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Mert a baloldal bebizonyította már, hogy nem, hogy egy országot vezetni nem képes de egy tüntetést sem tud tisztességesen leverni..eladtak szinte mindent kölcsönöket vettek fel azért, hogy akkor éppen 2 évre jól éljünk amiket most fizetünk vissza, a bűnözés hihetetlen nagy volt akkoriban szerintem ennyi indok elég de ha akarod tudom folytatni...
2013. aug. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem gond. Ha neked se gond, hogy hülyének nézlek.
2013. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2-es:

Most is vettünk fel hitelt aminek nem 3-4%-os kamata van hanem 10%...

A bűnözésről meg annyit, hogy eddig semmi ilyesmi nem volt a környékünkön Márciusban pedig 8 helyre törtek be az utcában... a végén elfogták őket és most is szabadlábon vannak...

Egyébként Köszönöm a válaszokat!

2013. aug. 1. 14:42
 5/18 anonim ***** válasza:

Itt egy videó ami ugyan nem kampánystílussal, hanem picit humorosabban bemutatja a Gyurcsány-korszakot:

http://www.youtube.com/watch?v=V-Zvtk1qkbM


Tudom, tudom, most jönnek a "de bezzeg az Orbán.." kezdetű kommentek... Nem, nem vagyok Orbán-hívő, de most konkrétan a baloldallal kapcsolatos a kérdés :)

2013. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5-ös:

Igen ezt tudomásul vette mindenki, hogy Gyurcsányék elrontották.... De most már más van az ő helyén is abban a pártban ezt kéne figyelembe venni!

2013. aug. 1. 14:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy más van de ugyan olyan szar, mint Orbán, Gyurcsány, Bajnai, Schiffer..szóval
2013. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

bal oldal, meg jobb oldal...vicces, hogy van aki még hisz a mesékben.

Színjáték az egész.

2013. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

És gondolod ezek bármivel is jobbak lennének?

Nekem személyes véleményként mondom, még az a bajom a balodlallal, hogy sok problémával nem foglalkozik, de más abszolút jelentéktelen dolgokat meg felkap, hogy azzal kampányoljon...

Például Bajnai társa a Juhász Péter vagy hogy hívják, aki a nagy szószólója a fű legalizálásának. A kendermagos tüntetésein vannak úgy 50-en, az ellentüntetők is 50-en, és 50 újságíró :)

Vagy amikor Bajnai elment a homoszexuális parádé megnyitójára, hogy lássák hogy ott van és támogatja, miközben lesült róla, hogy legszívesebben elásná magát:

http://www.youtube.com/watch?v=kaJKAOH9H8g


miközben az országot még jobban eladnák mindenfléle külföldinek, és nem érdekli őket a (cigány)bűnözés, csak amikor rasszizmust lehet kiáltani a magyarokra...

2013. aug. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Az nem baj kérdező, hogy baloldali vagy. Itt az a probléma, hogy hiszékenyen bedőlsz azoknak a pártoknak, amelyeknek a tagjai a hozzád hasonló naiv emberek szavazataiból akarnak maguknak hatalmat és pénzt harácsolni.
2013. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!