Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik sokan a...

Miért nem szeretik sokan a zsidókat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 11:01
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
30%

" Három.....

Kettő.....

Egy......

És......Zs.dózás indul......"


Mindenhol csak ezzel a gyatra poénoddal tudsz elõrukkolni, meg a "magyar népesség 90%-a ilyen-olyan" dumáddal? :)

Akkor ezek szerint te nem is vagy magyar, vagy beleértetted magadat is?

Ahhoz képest gyorsan eljutottunk a "magyarozásig", de hát neked ennyi érvelésed van max.



" Tanulni kell, dolgozni kell és nem irigykedni.

Ha meg nem megy akkor pedig nem

bűnbakokat kell keresni, és

összeesküvéselméleteket gyártani."


Hát igen, fõleg a magadfajtájú károg amikor (mint most is) szidod a vállalkozót, parasztokat, meg mindenkit akinek jobban megy mint a hozzád hasonló liberós prolinak.

2013. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
52%

"Amúgy meg mindig voltak irigy és lusta emberek, akiknek a gyűlölködés egyfajta pótcselekvés.


Tanulni kell, dolgozni kell és nem irigykedni. Ha meg nem megy akkor pedig nem bűnbakokat kell keresni, és összeesküvéselméleteket gyártani."


Milyen érdekes, hogy a Weimari Németországban nyomorgott a lakosság a zsidókkal a nyakukon, de a nácik hatalomátvétele után a zsidók ki lettek csapatva a vezető pozíciókból és az ország 6 év alatt az anarchiából Európa vezető ereje lett.


Lehetséges, hogy 1933-ban megszűnt a gyűlölködés, a lustaság és az irigység? Az emberek hirtelen elkezdtek tanulni és dolgozni? Hát nem tudom. Lehet, hogy ez történt, de talán más oka volt a fejlődésnek...

2013. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
52%

"Mindenhol csak ezzel a gyatra poénoddal tudsz elõrukkolni, meg a "magyar népesség 90%-a ilyen-olyan" dumáddal? :)

Akkor ezek szerint te nem is vagy magyar, vagy beleértetted magadat is?"


Én 80%-ot mondtam. Különben a 20%-ba tartozom, akik normális emberek és menekülnek innen, mert már nem bírják, hogy a sok őrült állat ott cseszteti és gáncsolgatja őket, ahol csak tudja.

2013. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
60%

"szidod a vállalkozót, parasztokat, meg mindenkit akinek jobban megy mint a hozzád hasonló liberós prolinak."


Pontosan az "árpisávosok" csinálják ezt.


Aki itt a saját szorgalmából, munkájából többre viszi az már itt egyből le van zs.dózva, függetlenül a tényektől.

Meg fel van jelentve. 1944-ben a nagy nemzeti honfitársaink kb. 1 millió(!) lakossági feljelentést adtak be a hatóságokhoz, elsősorban irigységből harácsolási céllal!


12. v.!


"Lehetséges, hogy 1933-ban megszűnt a gyűlölködés, a lustaság és az irigység? Az emberek hirtelen elkezdtek tanulni és dolgozni? Hát nem tudom. Lehet, hogy ez történt, de talán más oka volt a fejlődésnek..."


No komment, ha valaki a hitleri No. -t tartaja etalonnak!


De mit is tartunk fejlődésnek?

Mások teljes jogfosztását? Emberek millióinak teljes kirablását? Lopott vagyonból fegyverkezni, és tízmilliókat rabszolgamunkára kényszeríteni, elpusztítani? (oroszok, egyéb szlávok, izraeliták,franciák, stb. tízmilliói) Más országokat megszállni, értékeiket ellopni, vagy lerombolni?


És akkor még csodálkoztok, ha emiatt "lenáciznak "benneteket???


Ja és nem vagyok semmilyen pártnak vagy irányzatnak a szimpatizánsa még mielőtt valaki ezzel jönne, de az ilyen csodaváró-összeesküvéselméleteket készítő- bűnbakkereső, lusta-munkakerülő, ......-okat nagyon nem birom elviselni!!!! Először a saját portájukon kéne sepregetni!!!

2013. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
25%

" Én 80%-ot mondtam. Különben a 20%-ba

tartozom, akik normális emberek és"


Csak a gond az, hogy nem is neked szólt! :D

2013. aug. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
73%

" Pontosan az "árpisávosok" csinálják ezt.

Aki itt a saját szorgalmából, munkájából

többre viszi az már itt egyből le van zs.dózva,

függetlenül a tényektől."


És hol vannak lezs.zva? Elég gyenge félremagyarázás, itt meg inkább az a "trendi" ha valaki ügyeskedéssel szedi meg magát, a kétkezû munkások meg a lenézés tárgyai. Cáfold meg ha tudod!

Más, én még kemény munkával meggazdagodókat nem nagyon láttam az országban mostanában. Te? Hallottam is egy jó hasonlatot ami úgy szól, hogy "aki dolgozik az nem ér rá pénzt keresni".


" pártnak vagy

irányzatnak a szimpatizánsa még mielőtt

valaki ezzel jönne, de az ilyen csodaváró-

összeesküvéselméleteket készítő-

bűnbakkereső, lusta-munkakerülő, ......-okat

nagyon nem birom elviselni!!!! Először a saját

portájukon kéne sepregetni!!!"


Én sem, meg azokat sem akik másokkal tartatják el magukat, és jól "meghálálják"!

2013. aug. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
62%

"No komment, ha valaki a hitleri No. -t tartaja etalonnak!"

No komment, h a hitleri Németországról egy elvileg demokratikus világban csak rosszat szabad mondani.


"De mit is tartunk fejlődésnek?

Mások teljes jogfosztását? Emberek millióinak teljes kirablását? Lopott vagyonból fegyverkezni, és tízmilliókat rabszolgamunkára kényszeríteni, elpusztítani? (oroszok, egyéb szlávok, izraeliták,franciák, stb. tízmilliói) Más országokat megszállni, értékeiket ellopni, vagy lerombolni?"

Ha igen, és a zárójelben szereplő népek helyére palesztinokat, arabokat, illetve európaiakat írunk, akkor bizony Izrael elég szépen fejlődik.

2013. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
63%

A zsidógyülölök meglepödnének, hogy a környezetükben hány ember rendelkezik zsidó leszármazotakkal. Talán a barátai között is van zsidó ösökkel rendelkezö. Vajon ha kiderülne, akkor nem volna többé a barátja? Ha nem, akkor saját magáról állítana ki szegénységi bizonyítványt.

Egyébként a zsidógyülölöktöl megkérdezném, hogy volt-e személyes tapasztalata, amire a gyülöletét alapozza? Valszeg nem, csupán a Zeitgeisthez hasonló "forrásokra" alapoznak, amit ismét nem minösítenék.

2013. aug. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
67%

# 18:

Mit adj Isten, bennem csörgedez több nemzet vére, lengyel, francia, sváb és bizony valószínűleg zsidó is. A válaszomat ennek tükrében írom.


Volt-e személyes tapasztalatom? Igen volt. Bár ő nem az a tipikus zsidó volt, nem volt vallásos, csak a szülei azok voltak és volt a gyereknek egy érdekes mentalitása. Autókat és kerékpárokat lopott Pesten, graffitizgetett és benne volt minden ilyen balhéban. Amikor én találkoztam vele, ő állítólag már megváltozott, kiszállt a buliból.


Később viszont verőlegényekkel ment a barátnőmékhez pakolni és kiköltözni, az albérletből, ahol majdnem megverték őt és az egyik szintén ott lakó rokonát.


Szóval igen, van tapasztalatom a zsidókkal. Nem pozitív, viszont már belefáradtam ebbe az állandó bűnbakkeresésbe és sz@r@k*dásba. Ebben a rohadt országban már nem csak a fejétől bűzlik a hal, a mondással ellentétben. Még a környezetemben sem tudok mondani olyan tehetősebb családot, aki ne másokon keresztülgázolva gazdagodott volna meg és ne lopott volna legalább a rendszerváltáskor.


Sőt, azon már sírva nevetek, hogy a jól menő cégek a környezetemben, mind lopott TSZ-es, MOM-os és Tungsramos eszközökkel a kezükben indultak el.


(Egyébként a világháború előtti nagy cégek mind zsidó tulajdonban voltak, amire nyugodtan rákereshet bárki a wikin. Például pont a Tungsramot is zsidók alapították. Ennek az oka nagyon egyszerű. A zsidó zsidónak kamatmentesen ad kölcsön pénzt, mert ez kötelessége. Ha nem ad, akkor az bűn. Ugyanakkor a nemzsidónak tilos kamatmentesen pénzt adni, mert az is bűn. Ezért régen pénze a zsidóknak volt csupán, és szinte csak zsidó tulajdonú üzemek létesültek itthon. Lehet engem nácizni, címkékkel ellátni nyugodtan, mert nem érdekel. Ezek a cudar tények.)


Egyébként maga a zsidóellenesség már nagyon régen indult és azt leginkább "üzletpolitikájuknak" köszönhetik. Régi nagy magyarok között is nagyon ritka az olyan, aki ne lett volna legalább egy kicsit is antiszemita. Ennek is nyugodtan utána lehet olvasni.

2013. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
54%
#18 Ennél sokkal meglepőbb, h a magyargyűlölők (4., 10. és 14. válaszoló) még tudnak is róla, h vannak magyar barátaik, sőt, közülük is sokan magyar származásúak (simán magyarnak nem nevezném őket), mégis gyűlölik a magyarokat.
2013. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!