Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Másnak is van ilyen? Ez már...

Másnak is van ilyen? Ez már tényleg a kurucinfo elleni akció része?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még ilyen, de már lassan egy hete nem tudok a kurucinfora belépni, mert egy olyan oldal jön be hogy access restricted, meg valami antivirus akármi... alul pedig az van írva (angolul) hogy a gépemen lehet valami, ami veszélyes és kárt okozhat, és ezért nem engedik a belépésemet. Be kellene írni ezeket a betűket meg számokat amiket a képernyőn mutat, de persze hiába írom be, nem történik semmi... MI a lótúró ez és hogyan lehet megszüntetni?

2013. aug. 6. 16:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne olvassátok ezt a szar oldalt mert bármilyen hír van mindig a zsidókat cigányokat hozza ki bűnösnek. Egyébként van egy olyan szlogenje h "korlátlanul magyar" akkor cikkei mért 90% zsidókkal és cigányokkal törődik
2013. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Köszi a tippet, de a kérdésed is azt mutatja h fogalmad sincs h mikről szólnak a cikkek és h milyen is valójában a kuruc.info

Azt látod csak benne, amit elhitettek veled. Lehet h egy kicsit felvágták a szerkesztők nyelvét, de nem a hangnem és a stílus a fontos, hanem az amit mondanak.

2013. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na azért ne mond h nem ismerem, volt egy olyan korszakom amikor elég sűrűn látogattam ezt az oldalt és kellet egy kis idő mire rájöttem h csak az uszításra képesek semmi másra. A valóságot meg elferdítik.
2013. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!