Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen büntetésre számíthat...

Milyen büntetésre számíthat majd a román válogatott a Románia-Magyarország mérkőzés után?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk a magyar-román meccs zárt kapus volt mert a szurkolók egy csekély része antiszemita megjegyzéseket tett a Magyarország-Izrael mérkőzésen, illetve a Fradi és a Honvéd is büntetésben részüst a rasszista,gyűlölködő szurkolók miatt.

Mivel Magyarország és Románia között eléggé forr a levegő, főleg mostanában (Vona,autónómia, stb...) és úgy egyébként is, szerintem jó eséllyel lesznek magyarellenes bekiabálások, esetleg még a magyar zászló égetése sincs kizárva, bár nem szeretnék jósolgatni, de erre azért meg van az esély.


Örömmel vettem tudomásul,hogy nem tűrik meg a gyűlölködést a futballpályákon és ezek ellen fel is fognak lépni, szerte a világon, így kíváncsian várom,hogy a románokat mivel fogják büntetni?Ti mit tippeltek?


Vagy ez csak is a zsidókat,romákat és négereket kirekesztő megjegyezések ellen irányul?... és amit majd a románok tesznek az az ország belügyének minősül?!Mert én realista vagyok, és ezt annak tartom.


2013. szept. 5. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond. Szépen nyugodtan lejátsszák a meccset sportszerűen a futball szabályait betartva, és a szurkolók is kulturáltan fognak szurkolni.
2013. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kolozsváron volt már magyar zászlóégetés, és meg is büntettték őket... Bár nem az UEFA és nem a klubot, hanem a kolozsvári törvényszék a gyújtogatókat...

2013. szept. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erős a gyanúm, hogy semmit sem fognak kapni. Most volt valamelyik román bajnoki meccsen botrány abból, hogy magyar zászlót égettek, aztán abból sem lett semmi, pedig eleinte komolyan (mármint komolynak tűnően) fenyegetett az UEFA.
2013. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Nekem beugrik egy Románia-Magyarország női kézilabda európa bajnoki elődöntő mérkőzés, ahol az EB-rendező románok nem játszották le a magyar himnuszt (helyette az albánt), amikor első perctől utolsóig az egész csarnok fütyülte, mocskolta a magyarokat, dobálta a vendégszurkolókat.

Amikor a lányok megszerezték a vezetést "véletlenül" áramszünet lett, majd a románok vezettek, az újabb magyar góleső után hirtelen újabb áramszünet lett, hogy megtörjék a válogatott lendületét.


Ezt szabad.

Nekik szabad.

Ellenünk.

2013. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmilyenre, hacsak nem zsidóznak ők is. A magyarokat szabad gyalázni, csak a zsidókat meg a cigányokat nem.
2013. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]


Úgy látszik, hogy nem a románok fognak büntetést kapni.

2013. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!