Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem fogadják el a SZÉP...

Miért nem fogadják el a SZÉP kártyát már a CBAban? Mi az, hogy hirtelen csak melegételre váltható be, minden tájékoztatás nélkül? Akkor miből eszünk, nekünk ez volt a kosztpénz!

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:

A Szép kártya vendéglátás zsebe soha nem is volt hideg kajára hírdetve.


Arra az Erzsébet utalvány van, amit továbbra is probléma nélkül elfogadnak.

2013. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig mégis elfogadták, mióta van ez a szar, arra vettük a havi kajánkat!!!
2013. szept. 13. 13:45
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Miért fogadnának el bárhol is ilyen szarokat?
2013. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

"Akkor miből eszünk, nekünk ez volt a kosztpénz!"


Nem eszel semmiből! Ha zabálni akarsz vigyél magaddal rendes pénzt!

2013. szept. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szüljem, vagy szarjam?! Most nem gyengén vagyok ideges...
2013. szept. 13. 13:58
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi bunkó b*rom van itt, lehet nem szorítkoztok cafetériára (most gondolok a készpénzes állatra feljebb), de pl. nekem is muszáj a juttatásom egy részét a SZÉP kártyára küldeni, mert én BKV bérletre kérem egy részét, max 8000 Ft állapítható meg Erzsébet utalványra, a maradék pedig máshogy nem oldható meg, csak SZÉP kártyával. Amit SEHOL nem váltanak be!!!


Ráadásul, hogy kötekedjem, és igazat adjak a kérdezőnek NEKÜNK is ELFOGADTÁK a CBA-BAN a SZÉP kártyát év elején, és hidegélelmet is vásároltunk. Egyedül háztartási cikket és piát nem tehettünk a kosárba. Szóval nem értem én sem...

2013. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
17%
Nyugodj meg, és menj el a McDonald's-ba.
2013. szept. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

"máshogy nem oldható meg, csak SZÉP kártyával. Amit SEHOL nem váltanak be!!! "


Ez azért eléggé túlzás. Eddig az összes étteremben elfogadták, ahol kérdeztem, a kedvenc báromban is (még piára is), az interfoodtól is rendelhetsz vele, a Westendben is az összes vendéglátóegységben.. SEHOL, mi?



"Ráadásul, hogy kötekedjem, és igazat adjak a kérdezőnek NEKÜNK is ELFOGADTÁK a CBA-BAN a SZÉP kártyát év elején, és hidegélelmet is vásároltunk. Egyedül háztartási cikket és piát nem tehettünk a kosárba. Szóval nem értem én sem..."


Mit nem értesz ezen? Örülj neki, hogy 1 évig használhattad ott is, ahol nem lett volna szabad. VENDÉGLÁTÁS zseb volt, nem hideg élelmiszer, mit nem lehet ezen érteni?

2013. szept. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
zalaegerszegen például eddig sem fogadták el...
2013. szept. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, örülhetünk. De ha nem lehetett volna elfogadni, akkor miért volt rá lehetőség eddig? Nem megy rosszul a CBA-nak sem, nemrég vásárolta fel az egész Profi üzletláncot. No de mind1 is...

Étterembe nem járok, mert ultra drága, de pl. mozik szarnak rá, és elvileg az az ige volt terjesztve, hogy azok is részt vesznek majd ebben. Így nem a mozi kapja meg a pénzem, nekem így is jó.

2013. szept. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!