Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Feljelentett egy ember mert...

Feljelentett egy ember mert elküldtem a munkájából (nem ok nélkül) és most dühös és csalódott vagyok. Mért tette ezt velem?

Figyelt kérdés
Először is Ő kérte a felmondását de állandóan kárt okozott és nem felet meg annak a munkakörnek.Tudta,hogy próbaidőn van.Bele vagyok fásulva ebbe a világba :-(
2009. nov. 12. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem értelek...

Ha úgy érzed, hogy igazságtalan a feljelentése és megérdemelte az elbocsátást, akkor miért dühöngsz?!

Ha valaki még a próbaidőn sem tudja "összekapni" magát és legalább akkor mutatni, hogy ő milyen szuperjó munkaerő, az megérdemli a kirúgást! (Főleg, ha még kárt is okozott ez alatt az idő alatt.)


Amúgy HOL jelentett fel?!... 8-o

(Munkaügyi Bíróság?... Rendőrség?... Apeh?...)


A próbaidő pont azért "próba", mert azalatt törvényesen elbocsáthatod, ha nem vagy vele megelégedve!!!

2009. nov. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bejelentettem a volt munkáltatómat, mert nem jelentett be, bár mindent én csináltam helyette, de ő azt hazudta, hogy semmit nem csináltam, nekem volt 2 tanúm, akik igazolják, hogy ő volt az, aki alig volt bent, és mindent elvégeztem, amit kellett, és azt is, ami nem az én feladatom lett volna, lehet, hogy most dühös, mert kiderült, hogy tényleg nekem volt igazam, és pénzbírságot kapott és kötelezték arra, hogy jelentsen be utólag.

Te teljesen tisztán jártál el?

2009. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A be lett jelentve aznap amikor neki lett jó.Ha erre gondolsz.Lehet hogy kemények voltak a feltételek de ez van. Én minden időmet a vállalkozásnak szentelem.Ez nem egy szeretet vonat hanem munkahely.

Nem dühöngök csak mérges(dühös) vagyok,hogy így is annyi mindennek kell megfelelnem nap mint nap és mos még kiszolgálni egy hatóságot ellenőrzés céljából. Köszönöm az emberséges hozzászólásokat!!

2009. nov. 13. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!