Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy többet kell...

Jól látom, hogy többet kell dolgozni azért, hogy szegényebbek legyünk?

Figyelt kérdés

Jól látom,hogy az országban egyre jobban meg kell dolgozni azért,hogy kicsivel szegényebbek legyünk a következő évben?

Vagy rosszul?

Úgy látom eddig azért kell többet,jobban dolgozni,hogy tarthassuk azt a szintet amin élünk,mindenki a magáét.

meg összehúzni a gatyamadzagot.

Most nekem úgy tűnik,hogy ezzel együtt sem tudják az emberek tartani maguk és kicsivel szegényebbek lesznek az előző évhez képest. Aztán jobban megszorítanak és egy elteltével még egy picivel kevesebbre futja. De nem a két évvel előbbihez képest hanem ár a tavalyihoz is. Tehát még lejjebb kerültek sokan.

Kicsit olyan, mintha azért kellene összehúzni magunkat és többet melózni,hogy szegényebbek lehessünk.


Mennyire látom rosszul? Csak a pesszimizmus, a magyar kishitűség és borúlátás szól belőlem?



2013. nov. 6. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
igen ez így van nőt a fizetésem, de a tvben azt hallom, hogy szegényebb vagyok. Sőt most már azt is tudom, hogy miért rossz ha kevesebb rezsit fizetek, mert többet tudok vásárolni, könnyebb rendezni a számlákat, de ez rossz nekem ..
2013. nov. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Andizsuzsi ***** válasza:
61%
jól látod, sajnos
2013. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
nem tudom, te miért gondolod ezt, de én 2010 óta folyamatosan jobban élek, évről évre. mindig ki tudom használni az adódó lehetőségeket, ez a titok. ha csak várnám a csodát, én sem jutottam volna előre.
2013. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Hazugság! Matolcsy fizetése is nőtt 2010 óta.
2013. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos jól látod, és ez addig megy így tovább, ameddig csak hagyjuk.
2013. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%

Én itten egyik eszmefuttatást sem értem...

biztos tul hüje vagyok

2013. nov. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem jól látod, egyáltalán nem szükséges többet dolgozni azért, hogy szegényebbek legyünk, megy az anélkül is.
2013. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb ugyanúgy élek immáron tizenvalahány éve mint most.

Azelőtt a 90es években voltak komolyabb kilengések az én és a családom anyagi szinvonalát illetően.

Ha pedig nem felene meg ez nekem ;VÁLTANÉK.

Nem miniszterelnököt, hanem fogalkozást.Értek még egy két dologhoz és azon kívül is van még pár ötletem amiket egyelőre pihentetek.

Ám abba a szégyenteljes helyzetbe semmiképp nem hoznám magam ,hogy másokat akár politikusokat okoljak a saját élhetetlenségem miatt.

Nem is értem azokat akik államdóan ,szakadtlanul és szégyentelenül csak nyafogni tudnak mindenféle huszadrangú kicsinység miatt, közbe szemmel látható az alulteljesítés a tanulmányaikban , az érdeklődésükben és a munkamoráljukban.

Míg urhatnámságosan sznoboskodni szeretnének aprópézeket spórolnak kicsinyességükkel.


Aki a kicsit túlbecsüli a nagyhoz sose jut!

2014. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én 2007-ben kezdtem ezt a munkát, amit most csinálok.

2007-ben megvolt a 21napom, és 88 ezer körül kerestem!


Jelenleg havi szinten 8 órában 17 napot adnak, és kb. 58 ezret keresek, a szegedi bérlet kerül csak 7000 forintomba.

Tehát marad havi 50 ezrem, amit még elkölthetek a boltban további 27%-os áfával stb.

Kivéreztetnek sajnos itt minket..

2014. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
74640 forintrol 77220 forintra nott a fizetesem jnuarban,az elozo evhez képest. Ujsagban az olvastam h az elelmiszer arak 2,8%-al nottek. Bebattyogtam a CBA-ba es vettem egy cba majkremet ami eddig 149forint volt,viszont azon a borzalmas napon már 199.- :D Èlj meg paraszt!
2014. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!