Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most őszintén, kinek mi baja...

Most őszintén, kinek mi baja a marihuána -fű- legalizálásával? Jó lehet a 4K! Programja?

Figyelt kérdés
Ne csak fogyasztok írjanak, külsős vélem is érdekel. Válaszotokat indokoljátok.

2013. nov. 30. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem csak az a bajom, hogy 4K-val kapcsolatban mindig csak a fű legalizálását hallom. Miért nem valami értelmes gazdasági programmal jönnek vagy a munkanélküliség megoldásával? Felőlem legalizálhatják de jelenleg szerintem ez egy harmadrangú kérdés vagy még az se Magyarországon.
2013. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
most rámentem a honlapjukra és mindenhol csak a fű, fű, fű. tényleg ez a legnagyobb probléma szerintük?
2013. nov. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

4K egy vicc..

A fűről meg annyit, hogy nem hiába van tiltva..

2013. nov. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

ez egy jamaicai párt lehet, amit Bob Marley leszármazottjai indíthattak :D

amúgy a fű legalizálásval nem lenne gondom (szinte semmivel sem károsabb, mint a cigaretta), de ennél kicsit több kell, ha a parlamente be szeretnének kerülni

2013. nov. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Vadkan01 ***** válasza:
19%
Most komolyan, egy drogot legalizálni? Ismerem én az embert, előbb marihónalja, aztán jöhet a többi, mint a kokó, mindig többet és többet. Az, hogy kevésbé káros a ciginél először nem indok, másodszor nem igaz. Ugye a fű az öli az agysejteket, úgyhogy azért nincsen a 4K-nak semmi más programja, mert úgyse fog gondolkodni rajta senki, füvet a népnek, hagy hulljon a férgese.
2013. dec. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

"Miért nem valami értelmes gazdasági programmal jönnek vagy a munkanélküliség megoldásával?"


Mert az egyedül a multik kihajtásával oldható meg, ezt pedig a hülye is tudja, nem kell pártprogramba beleírni.

2013. dec. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
42%
a marihuána nem érdekel minket, meg ez a 4k nevű párt sem! nevetséges az egész 4k úgy ahogy van, igazából semmi mondanivalója! ugyanolyan megélhetési párt, mint a magyar hajnal! szélhámos banda mindkettő!
2013. dec. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Ez lenne az egyetlen intézkedése? Mert másról nem hallani. Ezzel meg nem mentené meg a világot. Arról nem is beszélve, hogy azt támogatnák a befolyó pénzből, hogy minél tovább ne is akarjanak dolgozni az emberek, csak segélyen tengődjenek. Végülis semmirekellő drogosoknak és megrögzött munkanélkülieknek biztos jó lenne.
2013. dec. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom, azzal egyet értek, amíg valaki a határait tudja tartani, addig csinálja, az ő baja... ugyanez az alkohollal is fennállhat. Persze jómagam nem volnék hajlandó kipróbálni sem a füvet.

Hanem, hogy egy pártpolitikát csak erre építsünk fel, nem ez a legnagyobb gond. Tipikus kocsmázás (füvezés) közben jön a felismerés: alapítsunk pártot! Ez kinek nem történt már meg...


Amúgy nem tudok egyetérteni a programjával, miszerint szabjuk újra az egész államberendezkedést. Nem állítom, hogy a mostani jó! De azt állítom, hogy még egy X+n-dik újrakezdés (új alkotmány, új közigazgatás, füvesen ráadásul) végleg a tönk szélére vinné az országot!

2013. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bumbi02 ***** válasza:
100%

Régen szimpatikus párt volt a 4K!, mert végre egy formáció ami teljesen függetleníti magát az elmúlt évektől, és ténylegesen egy fiatal párt. (baloldalon).


Aztán az elmúlt 1,5 hónapban 10 hírből 9 a fűről szól. Engem pont hidegen hagy, hogy legális-e, nem értek a témához, nem mondom hogy hülyeség-e vagy sem. De az visszataszító, hogy egy ilyen huszadrangú kérdéssel kampányolnak, mert ezzel meg lehet nyerni sok fiatalt, mert ez jobban érdekli a legtöbb fiatalt, minthogy milyen a hatalommegosztás, vagy hogy éppen hány szja-adókulcs van. Szóval eléggé lejáratta magát a 4K! hogy az utóbbi másfél hónapban másról se tudnak beszélni csak a füvezésről.

2013. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!