Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok errőla...

Ti mit gondoltok errőla cikkről ésa benne foglaltakról, mennyiben conteo és mennyiben valóság?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 27. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

”Rák vírusokat adnak a vakcinákhoz”

A rákot nem vírus okozza. A többit már meg sem néztem, gondolom, hasonló színvonalúak lehetnek.

2013. dec. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez mind valódi összeesküvés-elmélet. Legfőbb vonása, hogy valós dolgokból indul ki, hamisan következtet, vagy hamis állításokkal folytatja. És mindenképpen valami rettenetes végkövetkeztetésre jut. Olyanra, amely a témában kevéssé járatosak számára akár hiteles is lehet. De amely nem az!!!


Például, igen, egy csomó vakcinában van méreg. De nem az összeesküvés miatt, hanem az emberi tudatlanság, felületesség és egyes ipari technológiák tökéletlensége miatt. Például van olyan vakcina, amelynek a mellékhatása halál. Eléggé félelmetes, különösen, ha nagyon kellemetlen, de nem halálos betegségre alkalmazzák. Csakhogy!!! A mellékhatás rendkívül ritkán jön elő. Nagyjából ismert (másik) betegségek esetén. És főleg nem azonnal. Gondos megfigyeléssel egyfelől, kiszűrhető, mikor nem alkalmazható, másfelől mikor okoz mégis bajt. Persze előfordulhatnak tragédiák. Még az olyan sok 10 éves gyógyszereknél is, mint az aszpirin. Nem riadozni, hanem gondosan eljárni kell.


Humán sejtekkel is kísérleteznek. A baj akkor következik be, ha nem előre gondosan meghatározott feltételrendszerben, hanem tetszőlegesen és felületesen. És ha ezeket engedjük szabadon érvényesülni. A génmódosítás például önmagában nem biztos, hogy káros. Amiért nem engedjük szabadon megtenni, az inkább az, hogy nem tudjuk elég nagy biztonsággal elválasztani a károsat a kártékonytól. A biztonság ilyenkor azt követeli, hogy legyünk óvatosak. De minden génmódosítást halálosnak kikiáltani, iszonyatos tudatlanságra vall.

2013. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

azért nézd meg a többit, hátha.

Én a pl fogkrémessel teljesen egyetértek.

2013. dec. 27. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A fogkrémessel az a baj, hogy ha megnézed akármelyik gyermekeknek szánt fogkrémet a tescoban, mind egytől-egyik fluorid mentes( ha a gyerek megenne fél tubussal fogmosás közben, akkor se legyen baja ). Ha meg a szülő Signal White Now-t ad a gyereknek, arról ne a fogkrém tehessen már.
2013. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát én még gyógyszertári fogkrémen kívül egyetlen

fogkréet nem láttam ami flouridmentes lenne, de te tudod.

2013. dec. 28. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!