Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hungaristák! Ti hogyan lettete...

Hungaristák! Ti hogyan lettetek hungaristává?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 17:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

05:24, hát te nemsemmi h.lye vagy XD

A nemzeti őrsereg elég messze van a hungarizmustól. Tudnék hungarista szervezeteket felsorolni, de nem örülnének az efféle reklámnak, ezért inkább hagyjuk. A lényeg hogy fogd már fel (és a többiek is) hogy a jobbik az nem hungarista! Aki horthyt tiszteli nem lehet hungarista, és ez csak egy része a dolognak. A hungarista szervezetek (2-re gondolok, aki ismeri, úgyis tudja miről beszélek) elég rossz véleménnyel vannak a jobbikról és semmiféle együttműködés nincs!

Az, hogy a jobbik meg a többi radikális szervezet összehord hetet-havat meg néhány tételt beemel innen-onnan még nem jelenti hogy hungarista! Nem akarom leszólni a jobbikot, de ideológia nélküliek, csak keverik a dolgokat, ne nézd őket hungaristának! Hungarista portálokon ismerd meg a dolgot, ne a tévéből meg a jobbik honlapról meg az őrseregtől, mert ezek messze állnak a valóságtól.

2009. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem kell lehülyézni reflexből akárkit mert csak annyit lát a hungarizmusból hogy "mocskoszsidók-büdöscigányok" xD


Mégegyszer:A Jobbiknak elég kevert ideológiája van.Jól látják a mai problémákat,de máshonnan közelítik meg őket.

Pl:A jobbik a cigánykérdést szociálisnak tekinti, a hungaristák pedig "faj"-inak


Amúgy lehet hungaristák,de akkor nagyon jól titkolják.:)

De már megint offolunk.

2009. dec. 4. 22:23
 13/17 anonim ***** válasza:

Akit jót akar nekünk,magyaroknak,az hungarista,antiszemita,náci,rasszista,fasiszta,trappista..meg anyámkinnya...ezek csak a zsidók,cigányok szitok szói.És igen is. Vagyunk,voltunk,leszünk.1000éve is itt állt Magyarország,és itt is marad.

Fosnak a rossz akaróink,mert végre összefogtunk,beteljesedik a jóslat.Kilábalunk a több száz éve tartó talpnyalásból.

2010. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lettem hungarista? Rengeteget olvastam, jó tanuló vagyok, négy évig edzettem dzsipókkal, nyáron sok alja munkát végeztem, tehát élesedett a racionalitásom. Így vált belőlem szépen, lassan hungarista. Ennek ellenére nem vagyok kopasz, igényesen öltözöm, és nincsen bakancsom :D
2010. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hauptmann44 ***** válasza:

Gondolkodtam és közben nyitva volt a szemem! Másnak is ajánlom, nekem kábé 10 év politizálás kellett előtte hozzá!


[link]

2010. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki nem hungarista az ne is irjon ide mindjárt a kérdésben van hogy csak a hungaristákat kérdezi. Nálam ugy kezdödöt hogy látam ahogy ahogy a cigányok a magyarokat terorizálják a zsidok elpusztitják az országunkat és az összes töbit. A zsidok irányitnak mindent és még ott vanak a szabad kömüvesek, Ezt a videot mindenkinek ajánlom : http://www.youtube.com/watch?v=iwJX4y4FfFE
2011. ápr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hét éves koromban megmutatta a Kárpátia zenét a barátom, aki 6 éves volt akkor. Így. Azóta elöntött a hazaszeretet, a hazafiasság, a hősiesség.
2013. júl. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!