Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1731/1938 idegen.1 ***** válasza:
80%

Miről beszélsz te szerencsétlen agyhalott?

Know-how???...idióta.

Elárulok egy titkot:Sokáig én is csak és kizárólag elektronikával foglalkoztam.A Müller cucc mechanikusan készen került hozzám...mivel nem érdekelt sosem építettem volna meg.

Én "csak"ELEKTRONIKÁT csináltam hozzá érted?Olyat amivel minden létező beállítást ki lehet próbálni.

És egy nagy rakás szar az egész mert az alapgondolat hibás.

Meglehetősen szűk látókörű vagy,ha ezt nem érted.

Elvesztél a részletekben ezért nem látod az erdőtől a fát.

Örökmozgó nincs és nem is lesz.Még a világűrben meglökött tömeg sem örökmozgó...mert valami előbb/utóbb biztos hogy megállítja.

Ja és Te meg is akarod terhelni amivel még önmagát is hajtja...baromság.

Mikor fogod megérteni,hogy a mechanika és az elektronika analóg?

A mai napig nincs olyan eszköz ami "örökmozgó",ebből következik hogy terhelni,kivenni abból ami még önmagát sem képes hajtani:NEM LEHETSÉGES!

Vili?

2017. jan. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 1732/1938 anonim ***** válasza:
21%

Ja és Te meg is akarod terhelni amivel még önmagát is hajtja...baromság.



Ez az ( a lényeg) amivel nem foglalkozik senki.

2017. jan. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 1733/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Rendben,ha ez a lényeg akkor foglalkozzunk vele!

Írd ide bátran ahogy gondolod.

...

2017. jan. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 1734/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

...jaaa értem,a terhelés hajtja!

Zseniális!

2017. jan. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 1735/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

A villany/gáz számla csekkjeidet linkeld be ide/csak a hitelesség kedvéért/.

2017. jan. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1736/1938 anonim ***** válasza:
49%

A videó kb. 13. percétől 16 millió darad szabadenergia készülékről lehet hallani:

Egely György: Nullponti energia

https://www.youtube.com/watch?v=d_37nJ_NxpE

Mi lesz veled Idegen, ha elterjednek? Hogy fogod megakadályozni?

2017. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 1737/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy fogod megakadályozni?"

Egely talán 30 éve szédíti így a népet.

Még egyetlen olyan találmánya sem valósult meg, ami energiát termelt volna.

Elhiszed, hogy ő már túl van a fénykorán?

2017. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 1738/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Hmmm...

"16 millió darad szabadenergia készülékről lehet hallani: "

...Sokkal többről lehet hallani,ha szétnézel a nagyvilágban.

Melyiket lehet látni?Melyiket lehet használni?Melyiknek van értelmes működési elve?

Egyik sem működik.

Ezek mesék a hülyéknek.Érted?

2017. jan. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 1739/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
...nem kell megakadályozni azt ami nincs.
2017. jan. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1740/1938 anonim ***** válasza:
100%

Idegen, meg tudom érteni amiért kiábrándultál ezekből a készülékekből. Mert nem csak nem teszik közzé a valós működési magyarázatokat, hanem még szándékos félrevezetésekkel is pótolják azt.

A napokban egyik ismerősöm kísérletezett a "motionless" típusú generátorokkal, amelyek mágnest is szoktak tartalmazni. Egész logikusnak tűnt az összeszedhető magyarázat ezekről, miszerint a mágnes az energia forrása. Még a mechanikai analógia is tökéletesen stimmelt, miszerint a fluxust perdülettel helyettesítettük és két forgó korong összekapcsolása után a nagyobb energiájú korongtól energiát kapott a kisebb energiájú korong. A levezetés tökéletesen stimmelt, a nagyobb energiájú korongnak felelt meg az állandó mágnes. Vagyis elkezdte a kísérletezést azzal a tudattal hogy a mágnesből nyer energiát például a M.E.G. De a készülék nem működött. Így nem. Aztán eszembe jutott az ami már régen is a MEG-gel kapcsolatban, az hogy ez sem kivétel a négyzetes összegzős energianyerés alól, nem működhet másképp ez sem. Ezért megszületett az a know-how ami alapján viszont produkálta a kb. 3-szoros hatásfokot. Méghozzá ez is egy telítődő vasmagos készülék. Amit még összeszorított foggal sem említenek a rosszindulatú és mások sikerére irigy emberek. A képen látható egyik üteme:

[link]

A bal oldali vezérlőtekercs éppen jobbra tereli a mágnes fluxusát. Ezért a jobb oldali mágneses körben elkezdődik a telítődés, ami miatt az induktivitás leesik. Épp úgy ahogy az összes többi induktivitás változtatós készüléknél is, vagy a Flux Compression generátoroknál is. Viszont a bal oldali mágneses kör nem telített, ezért ott többletenergia sem keletkezik ami visssza tudna hatni a bal oldali vezérlő tekercsre. A jobb oldali vezérlő tekercsre visszahatna, de az meg éppen nyitott. Csak a jobb oldali kicsatoló tekercsre tud hatni a terhelésen keresztül a többletenergia. Vagyis a készülék nem reciprokális.

Hát ezért olyan fontos a megfelelő működési magyarárat, az pedig ez amit most leírtam. Az összes többi működési magyarázat mindenkinél sikertelenséghez vezetett. A TransVerter is induktivitás változtatós, csak annál az energia visszaáramlását máshogy oldják meg.

Még olyan félrevezetéssel is találkoztam miszerint az ábrán éppen a jobb oldali vezérlőtekercs van bekapcsolva. Ez súlyos tévedés! Bár ekkor is keletkezik többletenergia a jobb oldali mágneses körben, csak vissza is hatna a jobb oldali vezérlő tekercsre. Így a hatásfok biztosan rossz lenne, a készülék reciprokális lenne.

Viszont a most leírt valós magyarázat alapján már be lehet üzemelni a Bóday trafót is, valaki itt foglalkozott azzal. Amikor a többi magyarázat alapján próbálkoztunk, mindig kudarc volt az eredmény. Néha nekem is megfordult a fejemben ami idegennek, hogy átverés maga a készülék is.

2017. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!