Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországiak, miért gondolj...

Magyarországiak, miért gondoljátok hogy minden Trianonnal elszakadt Magyar vissza akar térni MO-ra-hoz?

Figyelt kérdés

Igaz én már 'elcsatolt' területen születtem de nem vágytam magyarországra soha és nem is sok olyat ismerek aki igen.

Csak azért kérdezem mert a Magyar politikusok mindig ezt akarják de minket senki nem kérdez.

Persze tudom vannak rossz helyzetben lévő területek is de nekem semi gondom azzal hogy itt vagyunk.


utóirat: kis jókedv a témához :-)

http://www.youtube.com/results?search_query=Open+Stage



2014. máj. 21. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

7-es, 9-es, te akkor csak nagy demokrata lehetsz! :)


ui: nyugi kedves határontúliak, az ilyen válaszadók nem reprezántálják a teljes országot, csak pár frusztrált idiótát...

2014. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

# 2

MO nem független országot akar hanem minket visszacsatolni am. is szerintem ha segítség kell majd szólunk így azegész nagyon úgy érzem ránk van eröltetve

2014. máj. 23. 13:02
 13/21 A kérdező kommentje:
#3 mert a jobbikotok meg a sok hungarista vagy mi mit szajkóz és őgy tudom sok van most nálatok olyan hatalmon plusz dunatv hiradó ilyesmi
2014. máj. 23. 13:03
 14/21 A kérdező kommentje:
# 9 kikérem magamnak nem várok én potyára itt nőttem fel itt diplomáztam és pont ezért nem is mennék mert nem akarom hogy potyásnak nevezzen bárki is
2014. máj. 23. 13:05
 15/21 anonim ***** válasza:

Miféle diplomád lehet neked ha a Magyarországot kis m-el írod?!

Miféle buzeráns olaszci.ány zenét linekltél a kérdésed alá?


Magyar ember ilyet hallgat:

https://www.youtube.com/watch?v=xnQEia8B6cs


https://www.youtube.com/watch?v=s8hamZaBnq0


https://www.youtube.com/watch?v=_NHKyHwPqm8



Azt honnan veszed, hogy a magyar politikusok mindig azt akarják ,hogy Erdélyt (nagy E-vel) visszacsatolják.Szerintem ezt csak az oláh barátaidtól hallottad.

Mert ugye azzal tisztában vagy, hogy a románok eredtileg oláhok lennének és alig 200 éve becézgetik magukat románnak.Miután Sinkay Gergely nagy fantáziával ,bécsi megrendelésre összefércelte nekik a dáko-román kontinuitás elméletet.

Nagyon nehezen terjedt el a oláh (vlah) nép körében az új név ,de miután gróf Anrdssy Gyula a 19. század végén felszólalt a Magyar Parlamentben kezedményezve,hogy az erdélyi mócokat és oláhokat szivesekdejenek ezen túl románnak nevezni a hivatalos iratokban ;már elfogadottabb lett a meglehetősen szegény ,aluliskolázott, ám egerek módjára szaporodó oláhság körében az új nevük.

Nekem vannak 1920 as iskolai évkönyveim amiben a románok nemzetiségét oláhnak írják.Saját kérésükre.


Nézd csak itt vannak bukovinai mélyszgénységben élő oláhok akik hallani se akarnak arról ,hogy ők románok lennének:


https://www.youtube.com/watch?v=Jjez_vACdM8


Ne is legyen gondod azzal ,hogy Erdélyben élsz.A románokkal pedig lehet jóban lenni úgy is ha nem veszed át a nézeteiket,tévképzeteiket,hallucinációikat,flusztrált aggodalmaikat és zenéjüket . Magyarként nézz utánna jobban ki is vagy,mik a gyökereid amire az (erdélyi) identitásod építheted ;mikor már tisztában vagy vele.

Az iskolában tanított román történelem maszlag pedig ha egy kis időt szánsz rá még szórakozató is lehet ,mert akkora sehol el nem ismert baromság.


Ne legyél korcs! Ha románnak hazudod magad vigyázz mert ők soha nem fognak románként elismerni .Túlzottan nagyra se

értékelik se.nyaló szerivilisségedet.A magyaroktól pedig csak szánalomra számíthatsz abban az esteben.

2014. máj. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
1/15- nek üzenem, Svájc sokkal kisebb mint Magyarország, mégis jól élnek.Nem gyengék. Az a baj, hogy itt örökké hülye vezetők voltak, ahogy vissza tekintek a elmúlt 200 évre. Alig alig van kiemelkedő politikus akinek valóban a haza a fontos. Nézd meg a pártokat banán köztársaság. Mindenki lop csal hazudik. Megvezetnek mindenkit, lenézik az őket megválasztókat, buta mindent benyaló népségnek veszik. Csak pár honatya meggazdagodását nézd meg :-(
2014. máj. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy Ausztriából még senki nem akart Magyarországhoz tartozni. Azért mert mindenki ott akar élni, ahol meg van az élet feltétele.
2014. máj. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

#15

ez bizony Erdélyi és Magyar és humoros, amit te linkelgettél az csak egy szélsőséges neonáci sz@ R banda ami azt hirdeti hogy de visszavágyunk mi MO-ra mikor ezt tőlünk soha még csak meg sem kérdezték!

2014. máj. 25. 13:26
 19/21 A kérdező kommentje:

# 15 soha nem vallottam magam Románnak, de azzal csak a Magyarokat kábítják hogy itt így meg úgy szar, nyilván van akivel vannak ellentétek, de mint ha nálatok nem lennének!


Mi itt békében élünk, akármit is állít a híradótok, van itt is mocskos alpári Román, de van itt és nálatok is mocskos alpári Magyar is, akik EU-s zászlót dobálnak mert ugye ezt valamelyik nap hallottam meg gyújtogatnak, azt hiszitek ti sokkal jobbak vagytok mit az itteni legalja de nekem nem így tűnik ott is épp úgy megvannak a gondok mint itt!

2014. máj. 25. 13:30
 20/21 anonim ***** válasza:
64%

hát bocsásson meg minden Magyar nagyhungarista de a fene tudja én sem vágyom vissza, van hogy ellátogatok Magyarországra a távoli rokonokhoz úgy évente de fene tudja nem vonzanak az ottani körülmények meg a most megerősödő szélsőségek az Open Stage pedig nagyon is jó mi itt szeretjük őket

az meg hogy valaki elkorcsosult Magyar lenne mert szeret ott élni ahol van akkor itt sok lenne nektek az elkorcsosult Magyar nem mi kellünk ennek a szélsőjobbos hungarista csürhének csak a területeik hogy megint nagynak mondhassák magukat pedig nem a nagy terület tesz naggyá hanem az ész ami nekik hiányzik

2014. máj. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!