Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálják ennyien a...

Miért utálják ennyien a romákat? .

Figyelt kérdés
én egy 17 éves roma lány vagyok, és azt szeretném tőletek megtudni, hogy manapság, miért lett ekkora divat a fajgyűlölet? . A cigányság részére? . Elhiszem hogy vannak olyan cigányok, akik nem dolgoznak, lopnak, csalnak, de ugyan úgy található olyan magyar is aki ezt elköveti szerintem, miért nem figyelitek meg a normális roma származású embereket? . én magamról és a családomról, kimondhatóm hogy normális emberek vagyunk, nem lopunk, nem csalunk, dolgozunk, én mellé tanulok is, és a családom többi része is dolgozik, csakis arra törekednek a szüleim hogy mindenem meglegyen, és jó legyen nekem és a testvéreimnek, és olyan rossz azt latni hogy, eggyesek ennyire bemocskolja a romaságot, mar elnezest, a kifejezésért de ezen szerintem nagyon sok embernek elkéne gondolkozni mert ígycsak nagyon sokat magukat járassák le ezzel...
2014. jún. 7. 07:36
1 2 3 4 5
 1/43 anonim válasza:
89%
Én azokat az embereket utálom,akik nem dolgoznak,lopnak ,csalnak ,hazudnak,erőszakosak,büdösek,igénytelenek,segélyekből élnek...az,hogy ezek nagyrésze cigány,talán a neveltetésből ered,nem is akarnak beilleszkedni a normális társadalomba ,a mi pénzünkből mulatoznak...és még elvárják,hogy mi alkalmazkodjunk hozzájuk..
2014. jún. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
88%
A pestistől is csak 10-ből 7-8 ember halt meg, még is halálos betegségnek nevezték.
2014. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
95%
Az utcában lakik egy család,egész nap bömböl a cigány zene,jönnek mennek csapkodják az autó ajtaját,orditoznak...segélyekből,mert senki nem dolgozik náluk..délután az árnyékban ülnek,miközben én kapálok a kertben,hogy tudjak mit enni ( jó esetben a termést nem lopják el )aztán este én hulla fáradtan aludnék ,de nem tudok mert ezek akkor ébrednek és mint egy lagziban,reggel 4 ig megy a mulatság...aztán én reggel 6 kor elmegyek dolgozni,hogy letudják vonni a fizetésemből az ő segélyüket,ők meg délig alszanak....én ezért utálom őket
2014. jún. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
85%

Nagy az átfedés sajnos a szociálisan hátrányos helyzetben lévők és a cigányok között, ez a helyzet pedig újratermeli magát.


Emiatt viszont úgy tűnik, hogy a cigányság a genetkája miatt olyan amilyen, és kézenfekvőbb magyarázatnak tűnik ha azt mondjuk, hogy a cigányok bűnözők.


Nem új "divat" ez egyébként, a rendszerváltás előtt sem tekintettek máshogy a cigányokra.


A másik oldal védelmében azért tegyük hozzá, hogy egy jólszituált, "normálisan" kinéző és viselkedő cigánnyal nekik sincs bajuk.

2014. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
91%

A tobbseg az, aki lop,csal, vagy csak a nagy semmire megcsinal egy rakas gyereket, akikkel nem is foglalkozik, csak a markat tartja, hogy neki lakas meg penz kell, mikozben en munka utan rohantam, hogy a gyereknek segitsek a leckeben, ha kell. Lopasok, minosithetetlen viselkedes, Szogi Lajos, Marian Cozma, Bandy Kata.... stb.. ezt nem kompenzalja az, hogy mutatoba van par normalis cigany. Erdekes modon mindenhol baj van a ciganyokkal, Olaszorszagban a maffia gyujtotta fel a telepuket, Franciaorszagban a kormany dozeroltatta el, Szlovakiaban falat emelnek kore.. Kanadabol zavarjak haza oket. Mondd mar el, a ciganyoknak hol sikerult beilleszkedni?


Egyebkent magyarul a nepcsoport neve cigany, mint ahogy az angol is angol nem pedig azt mondom, hogy english. Majd akkor hivom oket , ha minden mas nep engem MAGYARnak nevez, nem pedig hungariannak, hungaronak stb.

2014. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
24%
Én nem utálom a romákat, de a Jobbikosokat igen. Viszont hozzá kell tenni, hogy elképesztő nagy a kulturális különbség egy cigány és egy magyar között, és az együttélés nem könnyű. Amikor két ennyire különböző kultúra találkozik, abból mindig probléma van. Emiatt erősödött meg Nyugat-Európában a bevándorlás ellenesség a kelet-európaiakkal szemben. Én amikor nyugatiakkal beszélek, nem hirdetem magamról, hogy magyar vagyok, legeslegfeljebb ha megkérdezik, hogy hol élek. De soha nem beszélek a magyarokról, és MINDEN-ben próbálok alkalmazkodni hozzájuk, pedig csak neten beszélgetek velük és csak szórakozásból. De tényleg elég nagy része a magyaroknak primitív nyugati mércével mérve és tényleg elég nagy része a cigányoknak primitív magyar mércével mérve. Pár ilyen dolgot ki kell mondani.
2014. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, el kell hogy keserítselek. Igen, vannak a magyarok között is ilyenek, de tudod az arány nem mindegy. És nyugodt szívvel elmondható, hogy a cigányság több mint 90%-a olyan, amilyen. Ha hiszed, ha nem. Szerinted miért van egy Magyarországon kb 7-8%-os kisebbség a börtönökben többségben?

Vannak normálisak, ez tény. Viszont a többség sajnos nem ilyen, és az átlag dolgozó szakad bele abba, hogy kitermelje ezeknek a férgeknek (már bocsánat, te kivétel vagy) a segélyt, mert ők nem hajlandóak dolgozni, nem hajlandóak adót fizetni, csak szülik nyakra-főre a gyerekeket, akiket nem nevelnek sehogy sem, de eltanulják tőlük az ocsmány viselkedést. Ezáltal tulajdonképpen nem gyerekeket, hanem bűnözőket hoznak létre, és szabadítanak rá a társadalomra.


Ezért utálja mindenki a cigányokat, és ezek miatt kell sajnos a normális, beilleszkedett cigányoknak is szégyenkezniük. Tehát a cigányok saját maguk tehetnek arról, hogy ilyen gyűlölet alakult ki irántuk, de nem csak Magyarországon, a környező országokban, sőt, Nyugat-Európában is. Ez még egyszer nagyon vissza fog ütni.

2014. jún. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos a normális cigányok a cigány lakosság kb 4-5%-át teszik ki, és pont ebből van a probléma kérdező.

A cigányság 90%-a NEM akar beilleszkedni, nem akar kulturáltan viselkedni, hanem a kívülállás kultúráját választja, de az állami támogatást, segélyezést, ingyen lakást, stb-t elvárják, amíg a tisztességes dolgozó beleszakad az adóterhekbe, és gyereket sem tud vállalni.

Ez baromi igazságtalan, és a népnek egyszer elfogy a türelme, és elég csúnya dolgok lesznek itt.

2014. jún. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
15%
a jobbikot cigányok hozták létre.
2014. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
77%

Mert vidéken irtják a magyarokat azért. Egy 82 éves nénit épp a minap vertek agyon egy vascsővel. Budapesten a késelés a divat, gyerekekre, nőkre támadnak a barbár állatok.

Ezek után még kérdezed? Jó, te és a családod normálisak vagytok, de ha szétnézel akkor rájössz hogy miért "utálják" az emberek őket. A rasszizmus szót pedig el kellene felejteni, mert mikor "öljük meg a magyarokat" felkiáltással vetődnek egy egy ember után, az is annak számítana, csak hát az nem érdekel senkit.

2014. jún. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!