Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a cigányokról...

Mi a véleményed a cigányokról úgy általában?

Figyelt kérdés

Megpróbálod elkerülni őket? Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni? Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél? Kötöttek már beléd? Sokat találkozol velük? stb.


A kérdést nem provokációnak szánom, remélem nem fogják levenni. Kérlek titeket próbáljatok meg kulturáltan válaszolni.


2010. jan. 3. 23:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Megpróbálod elkerülni őket?

igen, amennyire messzire csak lehet

Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni?

soha

Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél?

az kellene csak...

Kötöttek már beléd?

igen, haverommal voltam azt odajött egy kisdarab emberke hogy mennyi az idő..kapcsoltunk szerencsére és mondtuk nincs semmi nálunk, erre mondta hogy gyertek velem..itt fel a nyúlcipő és megúsztuk...ja és ez egy nagyon forgalmas helyen volt..

Sokat találkozol velük?

szerencsére nem, tiszta környéken lakok, de itt is vannak már de itt nem ők a királyok kössenek belém..:D

2010. jan. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%

Megpróbálod elkerülni őket?

igen


Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni?

nem


Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél?

sok előítéletem van, de erőt vennék magamon azért egy interjú erejéig, amin eléggé keményen felpásztáznám, hogy milyen képességei vannak és megbízható e. A legtöbbjükről lerí ha nem megbízható ha nagy dumás, ha nem ért a szakmához. persze ha betonozni akarnám felvenni, akkor ott ilyen lehetőség nincs. Ott tuti figyelném, hogy dolgozik e rendesen, de speciel munka terén mind1, h cigány vagy magyar, aki nem dolgozik az repülne.


Kötöttek már beléd?

Nagyon rég. mint írtam igyekszem elkerülni őket. gyáva dolog tudom, de mást nem tudok tenni egyenlőre, nem engem véd a törvény.


Sokat találkozol velük?

szerencsére csak tömegközlekedésen. Igyekszem nem feltűnést kelteni.

2010. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Megpróbálod elkerülni őket? - Ja, majd a saját szülőhazámban kerülgessek bárkit is, aki nem idevaló...

Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni? - Nincs az az isten...

Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél? -Kizárt dolog

Kötöttek már beléd? -Igen, de megoldottuk :D

Sokat találkozol velük? -Sajnos. Folyton itt randalíroznak. Ha megnézitek, a TVben már több a cigó, mint az ember... hihetetlen, nem?

Remélem, egyszer csak kihalnak, vagy valami :D Bár ilyen szaporulat mellett nem sok esély van rá... És nem csoda, hogy ilyen arányok mellett sok magyar nő már szülni sem akar :( Basszus, elfogyunk saját országunkban :(

Szebb jövőt!


L,19

[Gyerünk fajvédők, cigók & egyéb alsóbbrendűek, pontozzatok csak le:D]

2010. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Félek tőlük, nincs mese. Természetesen már belémkötöttek, gondolom kevesen lehetnek,akikbe még nem. Napi szinten látom őket az utcán, elvégre Magyarországon élek. Ha haverkodom velük, az csak a látszat kedvéért van, nehogy belémkössenek. Egyébként maximálisan igyekszem elkerülni őket.
2010. jan. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
69%
"A napalm tisztít és fertőtlenít."
2010. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Megpróbálod elkerülni őket?

persze ha lehet


Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni?

nem és nincs egy cigány haverom sem


Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél?

nem mert megbízhatatlanok lusták és nem dolgoznak.

tapasztalatból beszélek ugyanis egy építkezési vállalkozásnál dolgozom és én intézem a papír munkákat de már egy pár éve kerüljük a cigányokat vagy csak olyat veszünk fel aki megbízható. !


Kötöttek már beléd?

nem mernek mert legtöbben ismernek :) nem félek a cigányoktól akár mikor laposra verem őket !

Sokat találkozol velük ?

Nem mert nyugis helyen lakom és kevés cigány él.busszal nem járok ,olyan faluba meg nem megyek ahol sok a cigány.

2010. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
75%
gyülölöm őket!!nem haverkodom velük és kerülöm őket amennyire csak tudom!
2010. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

Megpróbálod elkerülni őket? Ja, sajnos nem mindig jön össze...


Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni? Nem, mert megvagyok egymagamba is, legfeljebb ha normális.


Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél? Igen de amint panaszt hallanék rá repülne mint a győzelmi zászló.


Kötöttek már beléd? Régebben rendszeresen, de túl kellett élniük, hogy meg se hallom őket.


Sokat találkozol velük? Nem sokat, de gyakran.

2010. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
38%
Általában semmi. Ha nem adnak okot, nem kerülöm őket, ha arrafelé van dolgom. Engem nem piszkálnak, én is hagyom a köreiket. Ha kapcsolatba kerülök velük, kizárólag az embert figyelem, nem a származását (de ez mindenféle más származásúnál is így van), ha az egyén átver, az egyénben nem bízok, ha az egyén bánt, az egyéntől óvakodok, de egyének viselkedéséből nem általánosítok. Nekem volt már bajom nem kisebbséggel is (sőt, velük több, mint kisebbséggel valaha).
2010. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
19%
Semmi bajom velük, régebben haverjaim is voltak mert olyan helyen laktunk ahol elég sok cigány van. Magyarok gyakrabban kötnek belém mint a cigányok. Én úgy gondolom aki ismer cigányokat az nem általánosít hogy rossz, kötözködős, semmirekellő mind, mert nem így van.
2010. jan. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!