Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a cigányokról...

Mi a véleményed a cigányokról úgy általában?

Figyelt kérdés

Megpróbálod elkerülni őket? Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni? Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél? Kötöttek már beléd? Sokat találkozol velük? stb.


A kérdést nem provokációnak szánom, remélem nem fogják levenni. Kérlek titeket próbáljatok meg kulturáltan válaszolni.


2010. jan. 3. 23:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom őket kerülni.

Régen próbáltam velük haverkodni, amikor még naív voltam.

Lehet, hogy felvenném dolgozni, ez nem bőrszíntől függ.

Kötöttek már belém nagyon sokszor, elvették az ékszereimet, a telefonomat, vertek már meg és kötekedtek.

Volt idő, amikor napi szinten talákoznom kellet velük (iskola), most már Hál'Isten.


19/L

2010. jan. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Megpróbálod elkerülni őket?

Ha látszik, hogy necces eset, vagy épp ki akar magának szúrni valakit, akkor igen.


Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni?

Jelenleg a közvetlen környezetemben nincs cigány, de ha lenne, akkor szeretném megismerni, max nem leszünk haverok, ha nem normális.


Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél?

Igen, ha megfelelő, megbízható munkaerő lenne.


Kötöttek már beléd?

Igen, de nemcigányok ugyanúgy..


Sokat találkozol velük?

Utcán, bkv-n..

22L

2010. jan. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Próbálom kerülni őket,de mivel tele van a környékünk velük,ez nem könnyű...

A munkahelyemen beszélgettem pár cigánnyal ,aki normálisabbnak látszott,barátkozni nem nagyon barátkozok velük,elég gyanakvó vagyok.

Munkahelyre felvenném őket de az első stiklinél repülnének.

Konkrétan nem kötöttek belém,inkább csak beszólogattak.

Sokat találkozom velük,mert felénk sok lakik,de ezek még a normálisabb fajtába tartoznak.

2010. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem kedvelem őket és soha nem is fogom, amíg világ a világ. Változhat bármi, mindig is ugyan olyanok maradnak.
2010. jan. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%

Megpróbálod elkerülni őket?

Kocsival járok mindenhova, nem nagyon fordulok meg olyan környéken ahol ők vannak.


Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni?

Nem


Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél?

Főnök vagyok, cigány még nem akart nálam dolgozni, de lusta, tolvajokból így sem volt hiány, sajnos.


Kötöttek már beléd?

Még általános iskolás lehettem, úgy 15-20 éve, akkor talán volt ilyen. Azóta csak ilyen piros lámpás átkiabálások, beszólások. Én kiszálltam, ők nem mertek... érdekes.


Sokat találkozol velük?

Nem


Mostanában egyébként tömegközlekedtem néhányat, és bár senki nem szólt hozzám, a habitusuk borzasztóan irritált többször is. Ordibálás, köpködés, észjátszás... Ciki nem ciki, néha drukkoltam, hogy szóljon be valamelyik kis paraszt... élveztem volna. Sajna nem volt ilyen :)

Érdekes ez, mert alapvetően nyugodt, békés ember vagyok. De ez a viselkedés egyszerűen bicskanyitogató... nem tehetek róla, irritál nagyon.

2010. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
73%

Megpróbálod elkerülni őket?

Igen.

Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni?

Nem, akikkel sikerült azok később átbsztak.

Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főnök egy cégnél?

Hülye kérdés, nem akarnak.

Kötöttek már beléd?

2-3 naponta kb. 10 éve folyamatosan

Sokat találkozol velük?

Mindennap

2010. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
62%
Rühellem őket, és falhoz állítanám őket, úgy általában.
2010. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

-Megpróbálod elkerülni őket?

Igen!

-Próbálsz velük haverkodni/ismerkedni?

Nem!

-Vennél fel cigányt dolgozni, ha te lennél a főneök egy cégnél?

Nem!

-Kötöttek már beléd?

Már nem számolom hányszor...

-Sokat találkozol velük?

Sajnos igen...


Az általános véleményem egyébként az, hogy a cigány, egy primitív, visszafejlődött "emberfaj", aminek sem normális, tiszteletre méltó kultúrája, sem pedig becsülete nincs. Amit lehet, azt ellop, és ezalól nem kivételek a gazdagabbak sem, ők csak éppen más módszerekkel lopnak.

Láttam már én sokmindent velük kapcsolatban, és jó párszor felállt a szőr a hátamon. Ezek egyre csak szaporodnak, és az adófizető pénzét rabolják.

Gondoljatok bele, az orszák lakossága megközelítőleg 10 millió. Ebből 2 millió tart el mindenkit. 2 millió embernek kell eltartani az összes cigányt Magyarországon... És mit kapunk cserébe? Megvernek, meglopnak, megölnek, és rettegésben tartanak.

Már ott tartunk, hogy Mo.-n a magyarnak 2010-ben, félnie kell a saját hazájában...

2010. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

23 éves nő vagyok.

Megpróbálom kerülni őket,mert eddig mindig csak csalódtam.

Régebben volt még Roma barátom is,próbáltam velük ismerkedni.

Igen,kötöttek már belém.

Ma már nemigen van kapcsolatom velük.

2010. jan. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
...ja és igen,felvenném dolgozni,mert az esélyt mindig megadom.Munkából max kirúgom ha valami nem tetszik.
2010. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!