Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy miközben...

Miért van az, hogy miközben az európai nők többsége fekete férfiakról álmodozik, addig az európai férfiak nem találják vonzónak az afrikai nőket, sőt általában kifejezetten taszítják őket a fekete nők?

Figyelt kérdés
Ezt figyeltem meg a környezetemben és az ismerősök beszámolóiból, amikor beszélgettem velük a témáról.

2014. jún. 26. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

"Hosszútávra elég kevesen terveznek fekete férfival.


Elég sokuk agresszív, nem tiszteli a nőket.Férjnek nagyon rosszak."


Szerencsére a magyar társadalomban megbecsülik a nőket..OMFG.

2014. jún. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

én egy olyan barátnőmről se tudok aki oda lenne a feketékért.


és bár a férfiakat ahogy általánosítasz kifejetten taszítják a fekete nők, ennek ellenére a "spanyol" félbarnákat és az ázsiaiakat kifejezetten imádják...



és ahogy az egyik válaszoló már írta: a félvérek kifejezetten szép nők

2014. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés már tucatszor volt a szerelem-szex kategóriában.

Minek kellett átjönnöd ide? Nem elégszer kaptad meg a negatív válaszokat? Ha neked a boxos tetszik,hajrá szeresd őket! De ne erőltesd ránk a nézeteid,vagy ne itt keress önigazolást!!

2014. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
55%

Mondjuk szerintem könnyen meg lehet különböztetni a nigguszokat meg a sárgákat is én legalábbis ránézésből meg tudom állapítani, hogy valaki japán,kínai,koreai,vietnami,mianmari,laoszi,kambodzsai, simán. Négerekkel ugyanez egy us niga meg egy dél afrikai niga és egy afrikai niga meg egy ausztál niga teljesen más.


Egyébként ez műveltség kérdése (nem önajnározásból írom..), de ha belerak az ember egy kis időt és eleget figyel akkor simán megkülönbözteti.


#justiceforthosewhowanttocarrythehumanthought

2014. jún. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!