Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen "heil hitler"-ezős gyerekek/emberekről? (szélsőjobboldal)

Figyelt kérdés
Szerintem tök érdekes hogy csak azok istenítik ezt az egészet akik nem éltek akkor mert nem tudják hogy milyen is volt valójában.
2014. júl. 27. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát én még egy "heil Hitler"-ezőst sem láttam. Ilyen erővel olyat sem kéne találnunk, aki az 48-os forradalmat jónak tartotta.
2014. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azért a 48-as forradalom meg a "nácizmus" között elég sok különbség van...


2# Tudod én beszéltem veteránokkal és meglepődne a sok mostani fasiszta meg "neonáci" hogy mi volt akkoriban.

Nem arról szólt hogy sok vidám ember boldogan követte a nagy vezér utasítását...

2014. júl. 27. 12:09
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Van pár ilyen szerencsétlen tanítványom, nagyon nehezen megy nekik az élet egyszerű dolgainak elsajátítása.
2014. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Én a való életben még nem találkoztam ilyesmivel.
2014. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mondom skinhead,neonácik,stb
2014. júl. 27. 12:14
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

A háború nyilván sz.r volt, de amit nem nagyon szoktak reklámozni az az, hogy a nemzetiszocializmus egy jóléti államot teremtett az első világháború és a válságba belenyomorodott németeknek. És mindezt úgy, hogy nem volt kizsákmányoló oligarcha, mint az USA-ban. Az amerikai katonák sokszor haza se akartak menni, miután vége volt a háborúnak.


Ezek az érdemei elvitathatatlanok annak a rendszernek, attól függetlenül, hogy a háborúval sajnos sok mindent elcsesztek. Az meg, hogy mit csináltak a kiválasztottakkal, k.vára lesz.rom

2014. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően marhaságnak tartom mikor valaki csak egy oldal mellé áll be és "politikai fanboy" lesz belőle. Legyen szó akár nácikról, akár nyugger mszp-sekről.
2014. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7# Igazad van maga a nemzetszocializmus nem rossz dolog lenne, ha nem folyna át rasszizmusba meg egyéb dolgokba!

Viszont akik jelenleg ilyen náciknak hívják magukat 80%-uk a rasszizmus miatt, nem pedig az miatt amit te leírtál.


8# Igen én is így gondolom :)

2014. júl. 27. 13:02
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

"a nemzetszocializmus nem rossz dolog lenne, ha nem folyna át rasszizmusba meg egyéb dolgokba!"


Ne várd el az emberektől, hogy úgy elmélkedjenek társadalmi és gazdasági kérdéseken, hogy elvonatkoztatnak a személyes problémáiktól. A népnek kenyér és cirkusz kell, és egy bűnbak, akit a kenyér hiánya miatt elő lehet venni. Bármennyire is szépem hangzana egy mindenkit összefogó, hazafias ideológia, rasszizmus és idegengyűlölet nélkül nem működne. Ha vezetőként nem mutatsz fel bűnöst, akkor idővel megteszik mások, és te is ott leszel a célkeresztben. Mert az antiszociális, frusztrált emberek mindig egy felsőbb hatalmat hibáztatnak az életképtelenségük miatt.

2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

ha gyerek, és különben értelmes, serdülő kor után kinövi


ha huszonévesen is még az, akkor veszett fejsze nyele

2014. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!