Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A tanár-diák kapcsolat miért...

A tanár-diák kapcsolat miért ekkora tabu?

Figyelt kérdés

Ez olyan szűklátókörűség.


Szerintem egyáltalán nem kellene ezt tabunak kezelni.


Teljesen normális dolog, hogy egy fiatal, friss diplomás fiatal férfi, aki tanár és egy végzős 17-18 év körüli megtetszik egymásnak.

A férfi mindig férfi, a nő pedig mindig nő.


17/L



2014. júl. 28. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Alapvetően nem tabu, rengeteg példa van rá, hogy összejön tanár a diákkal, diák a tanárral.

Minden nem agyhalott ember tudna a saját praxisából is példákat erre.

Egy erkölcsi szabály van, az alá-fölérendeltség. De az élet maga is ilyen. A főnök ne kezdjen a beosztottjával, vagy ha igen, akkor onnantól ne legyenek ilyen viszonyban.

Ennyi.

2014. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen viszonyt azert nem nezik jo szemmel mert a tanar elonyt kinalhat cserebe. A legjobb kifejezes (hasonlo ala-fole rendeltsegi helyzetben) a "szereposzto divany".
2014. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A férfi mindig férfi, a nő pedig mindig nő."


Igen, és mindkettő gondolkozó ember, akik normális esetben képesek az eszüket használni a f..szuk, akarom mondani szívük helyett.


És ez nem szűklátókörűség, csak érthetően nem egészséges ha ilyen viszony van egy alapvetően alá-fölé rendelt helyzetből.

2014. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont most olvastam, hogy amcsiban egy 35 éves tanárnő lefeküdt több diákjával. Perelik, mint a sz@r, nem értem miért... Az más kérdés, hogy megcsalta a férjét...

14/F

2014. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!