Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti utáljátok a franciákat...

Ti utáljátok a franciákat vagy az oroszokat?

Figyelt kérdés
Azért,mert sokan utálják őket a történelmük miatt pedig a mostani generáció nem tehet arról amit elődeik tettek.Ti,hogy vagytok ezzel?

2014. júl. 29. 20:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Miért utálnék idegeneket? Meg én azt gondolom amit írtál, hogy nem tehetnek a történelemről. +A Szovjet-Oroszország ideje az oroszoknak se volt annyira jó. Franciákról nem tudok sokat, de nem utálom őket, sőt kisebb koromba nagy álmom volt eljutni Párizsba, most Moszkva és Szentpétervár az álom városok számomra. Szóval nem.
2018. aug. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
27%
Én pontosan annyira szeretem vagy utálom a franciákat, amennyire ők szeretnek vagy utálnak engem.
2019. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
19%
Trianon 100 év után is ugyan annyira fájó a magyaroknak. Azt nem lehet megbocsátani a franciáknak. Más bajom nincs velük.
2019. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen, tény, hogy nem kedves népek. Az oroszok többség pl. máig példaképnek tartja a történelem leggonoszabb emberét, Sztálint... Nem mind rossz, de sokan, és a kultúrájukat, mentalitásukat nem szeretem. Pl. a franciák élvhajhászságát. Történelmileg nekünk is ők ártottak a legtöbbet a mongolok és törökök mellett.
2019. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
Butaság ez miatt utálni valakit. Lefogadom a legtöbb franciának fingja nincs a Trianon traumánkról. Biztos hogy rengteg francia van, akit ha ismernél kedvelnél és rengeteg magyar van akit utálsz. Egyszerűen ostobaság ilyen alapon utálni valakit.
2019. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem. Mindkét nép édestestvérünk.
2019. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
Én csak a németet meg az osztrákot rühellem.
2019. ápr. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
91%

Legyünk tényszerűek:

1. Az európai nagyobb országok csicskának nézik a kicsiket,

így azokon uralkodni akarnak, kizsákmányolni, ráerőszakolni akaratukat.

2. Trianon igazi oka, hogy el akarták tüntetni a történelmi Magyarországot a középhatalmak közül. Egy konkurenst kiiktattak. A cél, hogy közép Európa soha többé ne tudjon egységesen fellépni a francia-német-orosz érdekek ellen.

3. Ebből kifolyóan én személy szerint rühellem a franciákat, németeket, oroszokat. Nem magukat az embereket, hanem a vezetőiket.

4. Ugyanezt a mentalitást lehet látni az EU-ban, ahol mindig a német-francia érdek jelenik meg, a kicsik le vannak ejtve.

Ki nem ért ezzel egyet? Lehet lepontozni!

2019. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
őket pont nem. Hidegen hagynak.
2019. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hehe, a 7-es jól írta.
2019. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!