Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dancsó Péter Jobbikos?

Big Omikron kérdése:

Dancsó Péter Jobbikos?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a videóit, szeretem, mint videós, de ma láttam a neten, hogy egyszer egy Jobbikos rendezvényen vett részt... rossz lenne, ha kiderülne, hogy Jobbikos, rasszista vagy antiszemita... utálom mind a hármat

2014. aug. 11. 22:21
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
30%
hát ahhoz hogy valaki szó szerint Jobbikos legyen ész kell
2014. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
77%
Dancsó a király!
2014. aug. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem rekeszteném ki, mert Jobbikos, csak csalódott lennék és én NEM tettem túl a Jobbik "nácizásán". Undorodom attól, hogy valakit a bőrszíne miatt különböztetnek meg.
2014. aug. 12. 08:59
 24/53 anonim ***** válasza:
36%
Én meg attól undorodom, mint az olyanok, mint te. Ha én lecigányozok valakit, mehetek a börtönbe, de ha egy cigány agyon ver, akkor is.
2014. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 mark0803 válasza:
36%

Hihetetlen, hogy mennyi buta ember él jelenleg Magyarországon, akik a Fidesz által indított médiában folyó Jobbik ellenes lejárató kampányt elhiszi... A Fidesz már félti a valagát és féltheti is, mert az "egyeduralmuk" veszélyben van, lejáratják az ellenfeleket, ahogy csak tudják.

A bal oldalon feltűnő pártokat pedig egyenként szüntetném meg, tagjaikat bebörtönözném, de mégsem ítélek el senkit sem mert az összefosásra szavazott...

Szóval a akárki elítél el jobbik szavazót, az legalább annyira diszkriminatív, mint amennyire annak gondolja a Jobbikot... Szebb jövőt! ;)

2014. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 mark0803 válasza:
39%
Szóval akárki elítél egy jobbik szavazót, az legalább annyira diszkriminatív, mint amennyire annak gondolja a Jobbikot... Szebb jövőt! ;)
2014. aug. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem megkülönböztetés,hanem Tapasztalat!!! Persze a rózsadombról könnyű ugatni.de majd ha egyszer megtapasztalod milyen az amikor a testvéredet az utcán rabolják ki és őt büntetik meg azért mert védekezni próbált.
2014. aug. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
19%

"Hihetetlen, hogy mennyi buta ember él jelenleg Magyarországon"


Ugye? Szerintem is hihetetlen.


"akik a Fidesz által indított médiában folyó Jobbik ellenes lejárató kampányt elhiszi..."


Mivan? Pont a fidesz? Ne nevettess, sorba lépi meg azokat amit a jobbik tenne, nem tudom miről beszélsz. Tudtommal a jobbikosok azok, akik golyót, kötelet, máglyát, meg fejlevágást kiáltoznak szinte nevetséges dolgokért, aztán ha szorul a hurok, vagy bevallják, miszerint igenis csak így lehet jobb az ország (ha megölünk mindenkit?), vagy szépen somolyogva letagadják, hogy "mi neeem mondtunk sosem ilyet".


"A Fidesz már félti a valagát és féltheti is, mert az "egyeduralmuk" veszélyben van"


Miért, fogjon össze az mszp-vel? Annak jobban örülnél? Te nem vagy tisztában azzal hogy egyeduralom. Ajánlom nézz utána, mert fidesz egyszerűen csak kormányoz, ahogy az mszp is tette, ráadásul fel nem tudom fogni, hogy jobbikos létedre miért jössz te is az egyeduralommal (még jó hogy nem diktátoroztál), amikor a jobbik ezerszer keményebb politikát folytatna, ahol aztán tényleg egyeduralom lenne, és tényleg diktátorok lennének hatalmon, felszabadítva azokat, akik égő pálinkásüvegeket dobnak abba a házba, aki fel mert szólalni ellenük.


"lejáratják az ellenfeleket, ahogy csak tudják."


A fidesz? Ő az aki a legkevésbé járatja le a másik pártot. Mind a szélsőjobbosok, mind a szélsőbalosok sokkal durvábban járatják le a fideszt, kezdjük ott, hogy ezen az oldalon is kb 50% mszp-s, 50% jobbikos van, akik szét akarják tépni egymást.


"A bal oldalon feltűnő pártokat pedig egyenként szüntetném meg, tagjaikat bebörtönözném"


Micsoda demokrácia.


"de mégsem ítélek el senkit sem mert az összefosásra szavazott..."


Á nem. Nem ítélsz el senkit, látom.


"Szóval a akárki elítél el jobbik szavazót, az legalább annyira diszkriminatív, mint amennyire annak gondolja a Jobbikot..."


Hiszen te csak mindenféle különösebb ok nélkül akarsz tízezreket börtönbe csukatni azért, mert baloldaliak. És TE megvádolsz másokat lejáratással, amikor a jobbikot egyedül TI járatjátok le a kijelentéseitekkel? Arról ne is beszéljünk, hogy minden más pártot a pokolra kívántok küldeni, tehát nem is értem, ki is akar a másiknak rosszat?


"Szebb jövőt! ;)"


Azt!

2014. aug. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim válasza:
0%
Dancsó Péter egy reptoid!!!
2014. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
86%

Dancsó Péter megengedte,hogy feltedd ezt a kérdést?


Egyébként elmondta az egyik videójában(asszem az "Elment az öszöd c.filmben),hogy szeretne politikamentesen videózni.


Na most megyek,és megeszem nyersen a krémet!

2014. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!