Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dancsó Péter Jobbikos?

Big Omikron kérdése:

Dancsó Péter Jobbikos?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a videóit, szeretem, mint videós, de ma láttam a neten, hogy egyszer egy Jobbikos rendezvényen vett részt... rossz lenne, ha kiderülne, hogy Jobbikos, rasszista vagy antiszemita... utálom mind a hármat

2014. aug. 11. 22:21
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:

Szerintem hagyd békén.

Ő is mondta hogy politikán kívüli

amúgy Dancsó Péter megengedte?

2015. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
82%
Nos... Én minden esetre remélem, hogy nem jobbikos. (Ugyanis ém zsidó vagyok, és egy picit rosszul esne, ha kiderülne, hogy Dancsó Péter, az én imádott videósom nem szereti a zsidókat. :'( Ettől függetlenül nem utálnám, csak, ha elképzelem magam elé a helyzetet: Valamilyen másik galaxisban, úton-módon találkozunk, és elkezdenénk beszêlgetni , és otthagyna enhem, mert zsidó vagyok... Brr... :/ ) De amúgy én meg hallottam azt is, hogy LMP-s. Jó lenne, ha Dancsó Péter (olyan jó leírni a teljes nevét :3 ) szóval #dancsopeter csinálna egy újabb gyakori kérdéseses videót, és abban megadná a választ! :)
2015. nov. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim válasza:
LMP-s??!!?!?!!? Na nee. Ezt te se gondolhatod komolyan...
2016. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!