Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Dancsó Péter Jobbikos?

Big Omikron kérdése:

Dancsó Péter Jobbikos?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a videóit, szeretem, mint videós, de ma láttam a neten, hogy egyszer egy Jobbikos rendezvényen vett részt... rossz lenne, ha kiderülne, hogy Jobbikos, rasszista vagy antiszemita... utálom mind a hármat

2014. aug. 11. 22:21
1 2 3 4 5 6
 41/53 Tutto99 válasza:
22%
Remélem hogy az. :D
2015. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Miért baj az???

Sztem nem a politika nézetek alapján kell megitélni az embert.

Nem szeretem azt se, hogy a fiatalság mármint a18 éven aluli is ezzel foglalkozik és aki a Fideszt tartja jónak az elitéli sőt nem létező embernek tekinti a Jobbik kedvelő társát vagy osztálytársát az iskolában, van ilyen igen nálunk is

17/F

2015. jan. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim válasza:
Komolyan képesek még mindig az emberek ez alapján ítélkezni ? A politika egy kamu színház , semmi több.
2015. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim válasza:
0%
Én Dancsónista vagyok. Dancsó Péter követője. (Amúgy ballikos) *muhahahahaaaaaa* :D:D:D
2015. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim válasza:
0%
Én Dancsónista vagyok. Dancsó Péter követője.(Amúgy ballikos) *muhahahahahahaaah* :D:D:D
2015. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim válasza:
70%
tehát... aki jobbikos, az mind "rasszista" meg "antiszemita".. gratulálok, további sok sikert kívánok neked az életedben! lehet, hogy pl. a szomszédod, padtársad/munkatársad, egy kedves ismerősöd, akivel tök jól kijössz jobbikos.. annyira, de annyira kirekesztő és meggondolatlan ez az egész.. fogom a fejemet...
2015. febr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 Klein András válasza:
91%
Egy rasszista féreg dncsó g@ci
2015. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim válasza:
100%

Pont a mai videójában mondta, hogy nem szimpatizál semmilyen politikai párttal.


A Jobbik felkérését is úgy vállalta el csak, hogy nem lesz az interjúban semmilyen politizálás, de azt mondta azt is megbánta és többet semmilyen politikával kapcsolatos ügybe nem megy bele.


Amit nagyon jól is tesz. Az ő dolga a szórakoztatás! :)

2015. júl. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim válasza:
A neten látad a képet vagy kint volt valami plakáton. Mert én csak a neten láttam és szerintem csak szerkesztet. A kép ki lett vágva az egyik videóból a tábláról pedig leszedtek egy 1-esr és visszarakták úgy hogy kitöltse.
2015. júl. 30. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim válasza:
Címkének a Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma hogy kerülhetett be a kókuszreszelék és egyéb értékes dolgok mellé?:) A református ifjúsági műsorra való utalás ez, vagy más kötődés áll fent e jeles intézménnyel?
2015. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!