Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikailag abszolút...

A politikailag abszolút független RTL híradóban még mindig megy a Fidesz lejáratás?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, véletlenül sem vagyok Fideszes, csak régebben mindig az RTL híradót néztem, de gusztustalan,hogy a híradó fele arról szól,hogy egy Fideszes unokatestvérének a nagyapjának, a feleségének az unokája földet kapott és ez felháborító és erről kell 5 percig beszélni a híradóban, ráadásul egy magát politikailag függetlennek mondó csatornában.

Érdeklődnék,hogy még mindig ez megy vagy újabban már akad ott némi hírérték is?


2014. aug. 14. 13:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Bocsi, hogy nem teljesen a kérdésre válaszolok, de olyan már régen nincs, hogy politikailag független TV csatorna, újság, stb.
2014. aug. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, de ők állították,hogy a Fidesz elakarja őket lehetetleníteni mert minden független médiummal ez a céljuk.
2014. aug. 14. 14:11
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig megy, ez a mi szerencsénk :)

Akkor lesz nagy baj, ha már nem megy.

2014. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Andizsuzsi ***** válasza:

"mert minden független médiummal ez a céljuk"


értsd: kormánytól független

2014. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Legalább van aki az igazat is leadja, ellentétben a köztévével.
2014. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs semmiféle lejáratás csak most már beszámolnak arról amit eddig el kellett hallgatniuk. A baloldal ügyeit meg említik éppen csak kb tízszer annyi fideszes botrány van amiről be is számolnak.
2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

A Fideszt nem túl nehéz lejáratni.

Igazából lejáratják ők magukat, az RTL-nek csak annyi a dolga, hogy beszél róluk.

2014. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Én sem értem, mi bajuk van azzal, hogy a Fidesz szétosztogatja a haverok között az ország vagyonát, miközben a lakosság egyre nagyobb része van lecsúszva. Hiszen minden normális országban így megy ez.
2014. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az RTL anno mindig a bal oldal felé húzott, pont ahogy a TV2 most a Fidesz kedvence lett.
2014. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Félreértetek...az itt a baj,hogyha egy Fideszhez közeli ember kap/nyer netán lop valamit arról beszámolnak, és úgy beszélnek mintha kizárólag Fidesz közeli személyeknek lenne csak esélyük ebben az országban.

Vagy például a lépfenés marha esetében is fontos közlemény volt,hogy Fideszes tulajdonosa volt a marhának.Kit érdekel?Mi köze a lépfenének ehhez?

Mert ha mindenki aki nem Fideszes Ladával járna meg gumicsizmája lenne mert ne Fideszes akkor megérteném, de rengeteg gazdag MSZP-s vállalkozót/képviselőjelöltet ismerek akiknek nem változott az életszínvonala a Fidesz kormányzása óta, ma is ugyan úgy sikeresen pályáznak és megszerzik a pénzüket.Erről akkor miért nem számolnak be?Na meg ha olyan nagy diktatúra van akkor hogyhogy beszámolhatnak ezekről a Fideszes dolgokról?Inkább valami jó kis bal-liberális/kommunista párt kéne hogy kormányra kerüljön.Ez a mondanivaló.

2014. aug. 14. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!