Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van itt olyan ember, aki úgy...

Van itt olyan ember, aki úgy gondolja, hogy a WTC-tornyok nem a belecsapódott repülők miatt dőltek össze 2001 szeptember 11-én?

Figyelt kérdés

Én személy szerint úgy gondolom,hogy a világ egyik legnagyobb átverése a szeptember 11.-én történtek.

Akit igazán foglalkoztat a dolog az megnézheti ezt a tanulságos videót.:


https://www.youtube.com/watch?v=MP-Cunho7Ho



2014. szept. 12. 17:19
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
28-as. És te honnan tudod,hogy valóban terrortámadás volt? Azért mert egy magyar ember azt mondja,hogy ledőlhettek a tornyok. Jó,ledőlhettek volna maguktól,de kicsit azért még rásegítettek. A 7-es épület összedőlését mivel magyarázod? Ahol egy szakértő is pontosan elmondta,hogy a robbantásokkor megfigyelhető repedés keletkezett ezen épület ledőlésekor. Vagy csak az a szakértő aki magyar és 60 éves?
2014. szept. 14. 21:14
 32/37 anonim ***** válasza:

"de talán nem látta a többi bizonyítékokat,(amiket a média sem adott le)"


áhh helyben vagyunk, a bizonyíték, ami létezik de még senki sem látta.


Tudod mit, szerintem meg a nagylábú létezik, csak a média eltitkolja. És a szakértők szerint is van.

2014. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Na beindultak a háttérhatalom szócsövei. :) Még jó hogy egyre kevesebben veszik már be a maszlagot.


Nézzetek mást is mint a TV híradó, mert az csak szellemi nyomorékot csinál belőletek.

Ébredjetek fel, és lássátok a valóságot, a világ nem olyan mint amit az iskolában tanítottak nektek, vagy a TV-ben mondják.

2014. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Érdekes módon pont simán kiszámítható, hogy miért is dőltek össze a tornyok, de higgyetek csak a hülye youtube videóknak. Az való nektek gyökerek.
2014. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja,hogy a terroristák voltak,egy dolgot válaszoljanak meg!!!!

A gépeket New Yorktól 200-300 km-re térítették el,pontosan nem tudom,de nem 10 km-ről beszélünk!Mindenféle földi irányítás,mindenféle térkép nélkül,és a tudat nélkül,hogy pontosan hol vannak honnan tudták,hogy merre kell menni,hogy New Yorkba érjenek??

Ha a világ legjobb pilótájának azt mondod,repüljön el Bp-ről Pozsonyba minden segítség nélkül,nem hiszem,hogy menne.Akkor hogy menne egy képzetlen,egy pilótához képest a repüléshez analfabéta emberkének??

Meg millió érdekes kérdés vetődik még fel ezzel az egésszel kapcsolatba!

Még egy érdekes tény...

1963-ba Kennedyt lelőtték,állítólag a tankönyvraktárból,ami a lövés irányval ellentétesen van.Nem sokkal utána még több katonát és persze még több fegyvert küldtek Vietnamba.Kinek volt ez jó??Hát a fegyvergyártó cégeknek...

A tornyok leomlása után kitört az afgán háború,majd az iraki is...Van hasonlóság??Szerintem van!

2015. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló azt mondta,építőmérnök.

Akkor tőle meg azt kérdezném,hogy a beton,ami az épületbe volt,miért porladt el finom porrá?Sehol nem lehetett látni egy nagy betontömböt.Szóval,ha egy 1 m3-es betont leejtünk pl 100 m-ről,az porrá fog zúzódni?Mert szerintem nem...Kisebb-nagyobb darabokra törik,de nem porrá örlődik!!!

Persze ha egy kis robbanóanyaggal felturbózzuk a dolgot,az már más!

Azt meg az épületeket tervező cég alkalmazottjai mondták tv interjúba,újságnak is nyilatkozták,hogy az épületeket repülőgép becsapódás biztosra tervezték.

És pl miért nem voltak az épületbe 9:15 körül a főnökök?Miért csak a takarítók,az alkalmazottak voltak ott?Egy nagyobb cég nagykutyája se volt bent!A terrortámadás előtt 1-2 héttel miért mondták,hogy nem kell ide többet robbanószerek keresésére kiképzett kutya?

A fémhulladékot miért adta el a kormány pár héttel a tragédia után,hogy azt független szakértők megvizsgálhatták volna?Nem folytatom,mert mondom,rengeteg érdekes kérdés van,amire csak mindenki hápog,amikor megkérdeztem tőle!!

Ja,és a legérdekesebb!!!

A támadások előtt pár hónappal miért kötöttek új biztosítást az épületekre,amibe bevették,hogy a biztosító fizessen egy esetleges repülőgép becsapódásra is?

Hajtott pár száz milla hasznot,nem??

2015. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

#36

"Sehol nem lehetett látni egy nagy betontömböt"

Volt bőven ilyen nagy betontömb mindenfelé.

Csak ugye jobb azt mondani, hogy nincs és azon elmélkedni, hogy vajon miért nincs.


"Azt meg az épületeket tervező cég alkalmazottjai mondták tv interjúba,újságnak is nyilatkozták,hogy az épületeket repülőgép becsapódás biztosra tervezték."

Amikor épültek az épületek, az akkori legnagyobb repülőgéppel számoltak.

Véletlen becsapódásra terveztek nem pedig közel teljes sebességű és célzott becsapódásra.


"És pl miért nem voltak az épületbe 9:15 körül a főnökök?Miért csak a takarítók,az alkalmazottak voltak ott?Egy nagyobb cég nagykutyája se volt bent!"

Azért, mert már 8:45-kor megtörtént az első becsapódás. A legtöbb ember munkaideje meg 9-kor kezdődik.

Tudod ezek fényében már nem nagyon akartak az emberek bemenni egyik épületbe sem.


"A terrortámadás előtt 1-2 héttel miért mondták,hogy nem kell ide többet robbanószerek keresésére kiképzett kutya?"

Semmi ilyen nem történt,. A hülye konteósok találták ki, hogy igazolhassák valamivel az agymenésüket.


"A fémhulladékot miért adta el a kormány pár héttel a tragédia után,hogy azt független szakértők megvizsgálhatták volna?"

Egészen egyszerűen ez nem így történt. Ez is konteós kitalálás.



"A támadások előtt pár hónappal miért kötöttek új biztosítást az épületekre,amibe bevették,hogy a biztosító fizessen egy esetleges repülőgép becsapódásra is?"

Nem, nem kötöttek új biztosítást ilyesmire.

Ez is, mint az előző, konteós kamu igazolandó az agymenést...

2023. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!