Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol, hogy tudom kiszámolni...

Hol, hogy tudom kiszámolni édesapám várható nyugdíját?

Figyelt kérdés

Az interneten nem aláltam a célnak megfelelő oldalt, ugyanis édesapám már 63 éves.

Így megkérdezem: Hogy számolhatom ki apám várható nyugdíját?

63 éves, 37 év munkában töltött ideje van.



2014. szept. 26. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem egyszerű, mert sok információ kell hozzá ... itt egy kalkulátor: [link]
2014. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ki is jött: 121.839Ft


Az a probléma, hogy nem hiszi el apa..

2014. szept. 26. 12:53
 3/5 anonim ***** válasza:
kevesli, vagy sokallja?
2014. szept. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem hitte el, ugyanis tavasszal jött ki egy papír, hogy mehetne előnyugdíjba s az 28ezer párszáz Ft volt. Pár éve volt a nyugdíjintézetbe, mivel nem volt meg az éve így elküldték.. Már II. éve közfoglalkoztatott.

Ami különös..:

[link]

Ez a kalkulátor amit most találtam, csak 78.003Ft-t adott ki.

Tehát igaza volt apámnak, én számoltam el..

2014. szept. 26. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:

ez a kalkulátor csak becsüli az éves jövedelmeket, amit linkeltem az pedig a pontos jövedelemből számol


egyszerűbb, ha megvárja azt az adategyeztetési akármit ami mostanában volt a hírekben, hogy - azt hiszem - az 1955 előtt születetteknek küldi ki az intézet


egyébként meg, ha megvan már a szükséges éve, akkor menjen be, és ki fogják számolni (ha minden létező papírja megvan)

2014. szept. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!