Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sokan...

Miért van az hogy sokan MSZP-re szavazznak? Nem látják hogy tönkre vágják az országot? És hitegetik a nyugdíjasokat? Hogy lesz emelés eddig a 8 évben miért nem tették meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 15:03
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mit csináltak 8 éven keresztül??
2010. febr. 2. 15:04
 2/44 anonim ***** válasza:
42%
miért van az, hogy majdnem minden nap van egy ilyen kérdés?
2010. febr. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%

Tán mert valószínű, nem kapott rá megfelelő választ bugyuta marha!

Bocs az offért

2010. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%
Egyrészt vannak fizetett szavazók, másrészt az MSZP-nek megvan a maga agyament ostoba szobanövény-parkja, aki akkor is rájuk szavazna, ha az MSZP arra kérné az embereket, ugrándozzanak egy nukleáris bomba tetején. És persze ott vannak még a cigók is, nekik nem tudom, miért kellett a sok millió jog mellé még szavazatit is adni.
2010. febr. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
46%
fideszre is igaz mindez, nem vagyok mszp-s de amit a fidesz művel az kész csőd. szájhősködnek mindennap.
2010. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
28%
Álljunk már meg egy szóra!2002-06 között a magyar történelem legnagyobb mértékű életszínvonal emelkedése volt,ezért szavazta megint kormányra a nép Gyurcsányékat 2006-ban,ma lényegesen jobban élünk mint 2002-ben,nem is értem azokat akik azt hangoztatják hogy ilyen rosszul még nem mentek a dolgok mint 2002-2010 között.Soroljam?50%-os közalkalmazotti béremelés,13.havi nyugdíj 2009-ig,nyugdíjkorrekciós program 2006-2010 között,a nyugdíjak a nyolc év alatt 40%-kal érnek többet reálértéken!és a bérek is.Ingyen van az ebéd a gyermekeknek az iskolában,a családi pótlék megduplázódott/amit Orbánék egy fillérrel se emeltek/Gázár kompenzáció,fűtéstámogatás,600 km új autópálya,4 új Duna -híd,Gyorsforgalmi utak,4-es metró stb.stb.Hát ugye ez nem egy tönkretett lerombolt ország képe?,a Fidesz-nél ezek közül semmi nem volt,csak a gazdagokat,és a haverokat segítette.Ne dőljetek be a hamis Fidesz propagandának.
2010. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
40%

Mert egyedül ez a párt törődik a kisemberekkel.És nem tették jobban tönkre az országot,mint a Fidesz és a többi párt.Csak a Fidesz szajkózza ezt,amióta kiesett a hatalomból.

A nyugdíjakat pedig minden évben emelték!,az idén is.És nem minden nyugdíjas szavaz az MSZP-re.Akikkel a templomban elhitetik,hogy pokolra jutnak,ha nem a Fideszre szavaznak ( és vidéken sokan vannak),azok mind Fidesz szavazók.

Amúgy pedig én azt tartom agyamentnek,aki a Fideszre vagy a Jobbikra szavaz.

Tudomásul kellene végre venni,hogy aki más véleményen van,mint mi azt ne sértegessük.MIndenki szavazzon oda,aholva akar !

2010. febr. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
56%
a FIDESZ gusztustalanul vágja át az embereket, egyáltalán nem jobb az MSZP-nél Beképzelt,öntelt Orbán meg már jó lenne ha kiköltözne Indiába a fajtársai közé ;)
2010. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
48%

pl. én is jobban élek mint 8 éve.

hála a panel programnak, szép lett a panelházunk és nyáron hűvös, télen meleg.

persze a fidesznek is voltak okos ötletei, 1998-2002ig, Széchenyi terv, bérek befagyasztása->gazd. növekedés.

de ez a fidesz elveszett, eltűnt, helyette itt van a kiégett OV vitéz, rossz ötleteivel és állandó vádaskodásaival. minden amit az mszp mondd, csinál az rossz!

így lehet tökéletesen elrontani a hatalmas, "behozhatatlannak" tűnő népszerűséget.

és sikerült is nekik!

kíváncsi vagyok ha "hatalomra" kerülnek, hogy fogják kezelni a válságot:S

2010. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim válasza:
73%

Én arra szavazok aki lenyirbálja ezeket a bu.i embernek nem mondható viselkedéssel rendelkezö cigányokat.

Mi van MSZP-sek tán fizettek nektek azért hogy vakok legyetek?

Tiszta gáz! Eltudom képzelni, hogy nézhettek, ki szemüveges, kis ragyás képü senkik akik a számitógép ülnek és olvasgatják a politikai hireket. Nézzetek Hír tv-t az nem valami MSZP kedvelö adás... ott megtudhatjátok hogy mi az igaszság... nem pedig azt a bla blát kapjátok mint amit az RTL vagy TV2ön láthattok.

2010. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!