Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is a magyar...

Szerintetek is a magyar himnuszba bele van kodolva a Magyar nép jelenlegi Nehéz sorsa vagy csak én gondolom ezt így?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 23:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Jelenlegi? A jelenlegi lóf..sz az eddigiekhez képest.
2015. jan. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
az hogy 60 ezer forintból élsz meg amikor 200.000-re lenne minimum szükséged. szerinted l.fasz?
2015. jan. 9. 23:40
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Igen !

A Magyar himnusz egy gyászmeneti hangulatot keltő...

nem is folytatom tovább, mert csak le leszek hurrogva,pontozva.

Semmi lelkesítő , biztató,stb. nincs a mondanivalójában.

Siránkozás,könyörgés,stb. az van.

Sajnos.

2015. jan. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Én nem 60 ezer forintból élek, igaz tanultam és hajtottam is érte.
2015. jan. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok hozzá! Akkor lehet meg keresel 100at! DE most őszintén és önfrankozás nélkül.. Szerinted ez az Ország jó így?
2015. jan. 9. 23:57
 6/15 t_GaRami_a ***** válasza:
94%
Az első válaszoló most tényleg jobban tudja. Miről beszélsz kérdező? Te komolyan azt állítod, hogy a mostani helyzet rosszabb, mint ami akkor volt?
2015. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha te ezzel elégedett vagy ami most van, nincs miről beszélni.
2015. jan. 10. 00:21
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Az átlagemberek még Mátyás (aki a leghíresebb és általános vélemény alapján talán a legjobb királyunk is volt) SOKKAL rosszabbul éltek. A tatárjárásról, a török hódoltság és a világháborúk alatti időszakokról pedig ne is beszéljünk. Ezen korok alatt élt átlagemberekhez képest a hatvanezer forintos kereseteddel királyként élsz.
2015. jan. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kicsit tessék elkezdeni gondolkodni és hagyni Mátyást meg a százévekkel ezelőtti eseményeket.


Senki nem azt mondta, hogy most nem rossz a helyzet.

2015. jan. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a himnusz. Szép zene, és nem erre kell fogni a "rossz" sorsot, hanem a társadalomban keresendő! Hogy nap mint nap hallani a különböző híreket,itt gyk-n is, h segítséget kért és nem kapott.Bármiben.
2015. jan. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!