Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is a magyar...

Szerintetek is a magyar himnuszba bele van kodolva a Magyar nép jelenlegi Nehéz sorsa vagy csak én gondolom ezt így?

Figyelt kérdés

2015. jan. 9. 23:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a régi osztályomból azok lettek minimálbéres senkik akik nem tanultak, egész nap kötekedtek, verekedtek, káromkodtak, ittak, sértegettek mindenkit, és verték a mellüket mekkora nagy arcok. Az ilyen nagy arcok megérdemlik a szenvedést. Ez az ember fajta egész nap hibáztat mindenkit, a politikusokat, a polgármestert, az országot (hát milyen hülye emberek is élnek itt hogy egy ilyen nagy arcnak nem csináltak 1 milliós munkahelyet), a főnöküket, szüleiket, a szomszédot. Egy a lényeg, hogy ők tökéletesek. Abba nem gondolnak bele hogy lehet nem itt a legjobb a helyzet de szorgalmas munkával kétszer ennyit is kereshetnének, ha a vagányság helyett egy szakmát kitanulnának, vagy használható emberekké válnának akit lehet alkalmazni is valahova. Aztán ha magukban tényleg minden hibát kijavítottak és mindent megtettek a sikerük érdekében utána lehet más is hibás, de addig amíg semmi végzettsége nincs, semmire nem lehet vele kezdeni, addig fogja be a száját, mert a szegények egy nagyon jelentős része ilyen. Aki meg kínlódik, és mindent megtesz hogy elhelyezkedjen az talán joggal hibáztat mást, de nagyon kevés az ilyen ember.
2015. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem a himnusz tetszik, pont így jó ahogy van szerintem
2015. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 t_GaRami_a ***** válasza:

Így van. Akinek nem tetszik a himnusz -Gyurcsány szavaival élve-, "el lehet innen menni".


Ti mondjátok, hogy "jajj a magyaroknak semmi se jó blabla bla". De ti is rinyáltok, hogy nem jó a himnusz, meg jajj ezek a magyarok. Nektek se jó semmi. A himnusz úgy tökéletes, ahogy van. Téma lezárva.

2015. jan. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem.Amúgy sem István óta zengi a magyar ajak.Teszteld amúgy a környezeted,hányan tudják elszavalni...
2015. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 t_GaRami_a ***** válasza:
Előző, éppen ez a baj...
2015. jan. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!