Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért beszélgetnek állandóan...

Miért beszélgetnek állandóan a politikáról és a politikusokról azok, akik soha nem mennek el szavazni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem vagyok ilyen, de lehet hogy nem tudják hogy kire kéne szavazniuk, így el se mennek legalább a legkisebb rosszat bejelölni se...
2015. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ismersz ilyeneket? "állandóan" és "soha" Én nem. Mesélj róluk. :D
2015. jan. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert a hőbörgés ebben az országban nemzeti sport.
2015. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ismerek párat. Akárki van kormányon, nekik sose jó és mikor rákérdezek kire szavaztak, akkor azt mondják, ők nem szoktak szavazni. Azt nem tudom, hogy ilyenkor igazat mondanak-e vagy sem.
2015. jan. 16. 00:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán mert a szavazatuktól függetlenül is az lesz amit a kúrmányzat akar?

Tudod kérdező, ha a szavazástól BÁRMI megváltozna, azonnal betiltanák.


Én személy szerint azért nem voksolok egyikre se mert nem fog SEMMI se változni, csak a név. A politikusok közös nagy jellevonása, hogy igazat mondani egyik se tud,és a saját nyomorult kis életét az ország költségén próbálja jobbá tenni. Igazat ezek már akkor se tudnának mondani ha fizetnének nekik érte...

Lehet hogy eredendően nem voltak ilyenek, meggyőződéssel hitték hogy lehet kormányozni becsületesen is, csak akkor soha az életbe nem jutnak a húsosfazék közelébe. Választhatnak, vagy elqrvulnak hogy hatalomra jusssanak, vagy abbahagyják. Hát ez a nagy büdös magyar valóság.

2015. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mert a politika beleszól mindannyiunk életébe, méghozzá egyre inkább. Demokrácia itt már rég nincs nálunk, autokrácia annál inkább, az van, amit a hatalom akar. Hogy az emberek mit akarnak, magasról le van szarva.

Szavazással semmit nem lehet megoldani, pláne mióta kiderült, hogy voltaképp mindegyik párt csalt a választásnál, ki ennyire, ki annyira. Ha azt hiszed, ezek után demokratikus úton lehetséges emberbaráti kormányzatot választani és ezáltal jólétet biztosítani az országban, akkor vagy nagyon naiv vagy, vagy nagyon hülye.


Majd ha nem lesz rutinművelet a választási csalás, és nem arról dönthet a kispolgár, hogy így legyen szar neki, úgy legyen szar, esetleg amúgy, majd akkor elmegyek szavazni. Azért viszont nem, hogy lehetőleg minél kisebb szemétládát szavazzak meg.

2018. aug. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a politika az élet minden területére kihat, függetlenül attól, hogy hogyan, kire szavazol?

Aki nem megy el szavazni, nem azért nem megy, mert lusta, hanem mert semmi értelme az egésznek. Egyik párt se az emberek érdekeit nézi, hanem a sajátját. Azt, hogyan tudna minél több pénzt bezsebelni az emberektől a törvényesség látszatával, lehetőleg minél nagyobb kárt okozva.

Nagyon jól írták: semmi értelme a "lehető legkisebb szemétládát" megszavazni. Ha van előtted öt tányér szar, nem vagy köteles megenni a legkisebb adagot. Választhatod azt is, hogy nem eszel szart. És akkor jársz a legjobban.

2019. aug. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én se megyek el szavazni

hogy miért? fentebb már elmondták - semmi értelme annak, hogy az egyik csoport gazember helyett egy másik csoport járjon jól

az életszínvonal ígyse meg úgyse emelkedik, mindegyik párt azon versenyzik, ki tud minél többet összeharácsolni magának meg a klientúrának az adófizetőktől vagy a nemzeti vagyonból

fúúúú, ezé' oszt de megéri elmenni szavazni!

és akkor csodálkoznak itt egyesek nagyokat, hogy mi ez a hőbörgés...hát kisfiam, te tapsikálj lelkesen az ország tönkretételéhez ha akarsz, mi inkább ellene vagyunk

2021. jún. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!