Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a baja annak az embernek,...

Mi a baja annak az embernek, aki állandóan azt hajtogatja, hogy "miért az én adómból"?

Figyelt kérdés
Mindennel kapcsolatban.

2014. jan. 19. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%

Hülye.

Remélem kielégítő volt válaszom.

2014. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha dolgozolnál és fizetnél adót akkor nem így állna a szád.

Teljesen természetes, ha a dolgozó embert zavarja, h levonják a fél fizetését majd semmirekellőkre költik.

2014. jan. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Ha az élősködő cigányok segélyezésére meg a 3845734. holokauszt-emlékhelyre költik, akkor én inkább azt nem tudom megérteni, akinek nincs baja vele.
2014. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindenre ezt mondja.
2014. jan. 19. 08:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért, mert lépten-nyomon ilyenekbe botlik. Mivel valójában fogalma sincs a mezei állampolgárnak, hogy mire megy el az a beszedett rengeteg pénz, én nem csodálkozom rajta.
2014. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
"Biztos azért, mert lépten-nyomon ilyenekbe botlik."- alatt értsd: ...olyanokba, amivel nem ért egyet.
2014. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Ha például a "roma integráció" című mese hangzik el éppen, én is pontosan ezt mondom. Mi a bajom? Csupán annyi, hogy az elmúlt néhány évben ideintegráltak pár száz családot a lakótelepünkre és drasztikusan romlott a közbiztonság, az utcák tisztasága, a nyugalom és az itt élő adófizetők hangulata. Persze az elit környéken élő polgármester és a kandalló mellől okoskodó szociológusok szerint ez pont így jó nekem és az országnak...
2014. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Mert hülyeségekre költik.

Emiatt romlik az adózási hajlandóság, az államba vetett hit.


Milliárdok cigányintegrációra meg stadionokra, Holokauszt emlékművekre.

De, nagyjából mindegyik ablakon kidobott pénz.

2014. jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért nem olyan nehéz kitalálni. Elkeseredett, hogy munkával nem jutt előbbre mert annyit levonnak belőle,miközben aki nem dolgozik sem nyomorog .
2014. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

Én dolgozom egyetem mellett, a Magyarországi átlagjövedelem felett keresek. De pár évvel nem örülök, hogy hozzájuk kerül az adóm. :) Ugyanis az ilyen mentalitású emberek nagy része az átlag alatt keres, amiből szinte egyenesen következik, hogy vagy szegény vagy állami alkalmazott. Mivel általában nem a szegények szoktak így beszélni, hanem pont, hogy őróluk szoktak így beszélni, ezért nagyjából általános, hogy aki így beszél, az adóból kapja a fizetését. Én pedig ilyesmire nem szívesen szánnám az adómat :) Mivel nem a rózsadombon nőttem fel ezért látom én nagyon jól, hogy hol van szükség SOK pénzre. Aki pont onnan akarja elvenni a pénzt, ahol a legnagyobb szükség van rá, az szimplán HÜLYE, hülyének meg nem adnék olyan felelősségteljes munkát, mint például tanári állást.


Ha viszont a stadionok, és egyéb gazdagoknak szánt elit beruházásokról van szó: ott nagyjából az én véleményem is az, fizessék a gazdagok maguknak, ne az én adómból!


20/F

2014. jan. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!