Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Széll Kálmán tér felújításáv...

A Széll Kálmán tér felújításával, vajon eltűnnek onnan végre a csöves/alkoholista elemek is?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kezdték el a tér felújítását a látványtervek imponálóak, eltűnnek az undorító bódék meg a dzsumbuj növényzet...


Van-e remény arra, hogy az ott lebzselő csöves és alkoholista "elemek" végre eltűnjenek? Mert hiába a felújítás meg a szép közterület, ha a csövesek jóvoltából megint húgy/sz*r szag lesz, az alkoholisták megint az ott létesült italbolt/újságárus bódé környékén fognak trágár nótákat zengeni, duplán kell ügyelni az értékeinkre a sok kéregető/zsebtolvaj miatt... Nem beszélve az olykor megjelenő nepperekről meg a többi ehhez hasonlóról...


Mert erről egy szót nem olvastam még a BKK honlapján, hogy a csövesekkel mi lesz. Ha nem takarítják el őket onnan akkor az lesz ami most, nagyon rövid időn belül...



2015. jan. 24. 15:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Aranyos, hogy átírta a program a megadott kulcsszavaimat :D "húgyszag"-ból lett az ott olvasható, az undor helyett meg bűzt vagy undorítót írtam.
2015. jan. 24. 15:57
 2/11 A kérdező kommentje:

#2


Köszönet az értelmes válaszért :)


De a kérdés nem ez volt, kedves provokáló barátom.

2015. jan. 24. 16:16
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, fogadjunk, hogy fityiszes vagy... Mi újság a dohányboltban?
2015. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#4


Ha valaki szeretne úgy végigsétálni egy forgalmas téren, hogy közben ne kelljen kihánynia az ebédet az ott terjengő húgy/fos szagtól az rögtön fideszes...? Érdekes elgondolás!


Amúgy nem, nem vagyok fideszes. Csak egy átlagember aki szeretne kultúrált közterületeket, nem pedig trágár nótákat hallgatni és kolduló csövesekkel összefutni akik rögtön sértegetnek ha nem adok nekik semmit vagy csak keveset...

2015. jan. 24. 16:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát képzeld, hogy én például egy érettségizett ember vagyok, mégis közmunkára akarnak kötelezni, mivel munkanélküli vagyok, és nincs sehol felvétel... Tudom, nem egészen idetartozik ez, de arra akarok kilyukadni, hogy nem mindenki munkakerülő, aki lecsúszik.
2015. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Mivel nem tudnak sehova se menni, és a "bőrkesztyűt egy százaséééér" alakoknak is meg kell élniük valamiből... Nincs rá biztosíték hogy nem lesznek ott.
2015. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5


Félreértesz. Nem vagyok gazdag én sem... Nagyon nem.


És nekem nem a csövesekkel van problémám, olyannyira nem, hogy elég sokukkal beszélgettem is már - nagyon szomorú történeteket hallottam tőlük. És sajnálom is őket.


Nekem azza van problémám - pontosabban a csöveseknek azzal a fajtájával akik szemetelnek, odahugyoznak bárhova ahol mások átjárnának, sértegetnek ha csak egy húszast tudok nekik adni - vagy épp semmit mert olyan a fellépése, hogy "na ennek inkább nem".


De a fő kérdésem az, hogy a Széll Kálmán térről ami Budapest egyik legforgalmasabb tere - eltűnnek-e végre? Mert ott tényleg zavaróak. Zavaró, mert azt a helyet nem tudom kikerülni szinte, ha felutazom a fővárosba. Az ottani csövesek valahogy nem olyanok, mint a többi. A legtöbb hajlétalan elesett, békés ember nyugodtan ücsörögnek, koldulnak - nekik adok is pénzt - de a Széll Kálmán tériek sértőek, és bunkóak (alapból nem értem miért akarnának ott csövezni ami egy forgalmas és zajos hely, ha csöves lennék valami békésebb helyet foglalnék el.


És nagyon hozzájárultak ahhoz, hogy a tér így leamortizálódjon. Nem lenne jó kezdés az új térnek hogy rögtön az első nap összehugyozzák, összehánnyák... Mert akkor 3 hét és ugyanígy fog kinézni, mint most

2015. jan. 24. 16:32
 8/11 Körmendi Mátyás ***** válasza:

"a csövesek jóvoltából megint húgy/sz*r szag lesz, az alkoholisták megint az ott létesült italbolt/újságárus bódé környékén fognak trágár nótákat zengeni, duplán kell ügyelni az értékeinkre a sok kéregető/zsebtolvaj miatt... Nem beszélve az olykor megjelenő nepperekről meg a többi ehhez hasonlóról..."


Ha jól emlékszem, a Vezératyuska mondta, hogy le kell építeni a jóléti államot.

Ha ez kellett, akkor tessék...

2015. jan. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Vezératyuska? Most melyik? :D Annyi van már...

2015. jan. 24. 16:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretne úgy végigsétálni egy forgalmas téren, hogy közben ne kelljen kihánynia az ebédet az ott terjengő kutya húgy/fos szagtól? Melyik a rosszabb?
2015. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!