Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Széll Kálmán tér felújításáv...

A Széll Kálmán tér felújításával, vajon eltűnnek onnan végre a csöves/alkoholista elemek is?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kezdték el a tér felújítását a látványtervek imponálóak, eltűnnek az undorító bódék meg a dzsumbuj növényzet...


Van-e remény arra, hogy az ott lebzselő csöves és alkoholista "elemek" végre eltűnjenek? Mert hiába a felújítás meg a szép közterület, ha a csövesek jóvoltából megint húgy/sz*r szag lesz, az alkoholisták megint az ott létesült italbolt/újságárus bódé környékén fognak trágár nótákat zengeni, duplán kell ügyelni az értékeinkre a sok kéregető/zsebtolvaj miatt... Nem beszélve az olykor megjelenő nepperekről meg a többi ehhez hasonlóról...


Mert erről egy szót nem olvastam még a BKK honlapján, hogy a csövesekkel mi lesz. Ha nem takarítják el őket onnan akkor az lesz ami most, nagyon rövid időn belül...



2015. jan. 24. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ahogy észrevettem, az újabb tereknél, meg ami Orbán királyunk nevét fényezi, azt mindig rendőrök védik, biztos arrafelé is fognak bóklászni.


Amúgy lehet szemét és rosszindulatú vagyok, de én is utálom mikor nem lehet úgy végigmenni az utcán, hogy ne rontsa valahol a levegőt egy csöves, ne legyen valami összehányva, ne legyen összehugyozva általuk a villamos.

2015. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!