Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek Magyarország...

Szerintetek Magyarország lehetne a világ egyik legjobb országa?

Figyelt kérdés
Ha jó vezetés lenne?
2015. jan. 26. 20:16
1 2 3 4 5
 1/44 anonim válasza:
27%

hangosan nevettem, aztán gondoltam írok is,

NEM

2015. jan. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
32%
Így is az.
2015. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 szántóvető ***** válasza:
85%
igen.
2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
89%

Ha valakinek sok pénze van, akkor Magyarország tényleg jó hely. Nincsenek természeti katasztrófák (hacsak némelyik közszereplőt nem számítjuk annak); nincs terrorveszély; minőségi ételek; jó nők...


Hát igen, ha valakinek sok pénze van...

2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
84%

Ó nekem az!

Csak lehetne még JOBB!!!

2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Igen. És még nem lepték el a bevándorlók, mint Nyugat-Európát! Ez nagyon fontos! Nyugat-Európát szerintem pont hogy a sok muszlim bevándorló fogja tönkretenni majd idővel... Persze itt meg cigányok vannak helyettük.


Az időjárás is nagyon jó Magyarországon szerintem, pont tökéletes. Rengeteg fürdőnk van, Balaton is van, gyógyfürdők itt van a legtöbb egész Európában ha jól tudom. Például más országokban nem nagyon van ilyen fürdőkultúra.

Ráadásul Budapest a világ egyik legszebb városa, utólag például 2. helyezést ért el (amerikaiak szavazata alapján).

A gazdaságot kéne fellendíteni, hogy élvezhető is legyen az emberek számára, aztán a sok lerobbant ház helyett is épülhetne új... Elég jó hely lehetne ez az ország akkor.

2015. jan. 26. 20:30
 7/44 anonim ***** válasza:
26%
Meg Budapesten kellene lebontani azt a sok valamikor a szoci időkben fénykorát élt romos, düledező gyártelepeket. Rengeteg van belőle és nagyon rontják a városképet.
2015. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
87%
Ja csak a rengeteg c-t ki kéne űzni innen
2015. jan. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Hát igen, meg más városokban ezek a panelházak sem valami szépek (bár én is panelban lakom), viszont a külföldiek szerint belülről nagyon is jók. Angliában például lehet hogy kívülről szépek a házak, de belülről szarok, vagy Ausztráliában kívülről szépen fest egy ház, de belülről rohad.
2015. jan. 26. 20:35
 10/44 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelelő vezetéssel még egy nagyon szegény országot is fel lehetne lendíteni Fekete-Afrikában.


Azt gondolom, hogy Magyarország is rengeteget fejlődhet és javulhat, ha az emberek végre nem hagyják, hogy becsapja őket a kormányok propagandája.

2015. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!