Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Személy szerint magyarnak,...

Személy szerint magyarnak, vagy Magyarnak tartod magad?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 14:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én sajnos félig busman, negyedrészben Tatarsztáni csuvas, negyedrészben Baskorosztáni udmurt vagyok, de a Szváziföldi Egyetemen tanultam a busman-magyar rokonságról, emiatt magyarnak is tartom magam.
2010. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy aki a gárdába van, az Magyar. Hanem akik a gárdában vannak azok mind Magyarok. De azt nem mondtam hogy más nem lehet Magyar. Ezt csak azért mondom mert a gárdára mindig rásütik a rasszita, antiszemita jelzőket minden alap nélkül. De egyébként ha tényleg nem provokatív a kérdés, én is Magyar vagyok. Tudom ez így helytelen helyesírásilag, de én tényleg Magyar vagyok és a magyarok érdekeit szeretem képviselni, nem pedig a bünőzőket, globalistákat.
2010. febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De még mindig nem tudom mi a különbség magyar és Magyar között.
2010. febr. 11. 15:42
 14/16 anonim ***** válasza:
Már én is belezavarodtam igazából. Szerintem a Magyar az a magyarnak egy erősebb fokozata. Talán a Magyar az a nemzeti radikális, a magyarnak meg általában úgy jó minden ahogy most van, nem próbál eléggé változtatni. Mint pl a sok cigányvédő aki azt mondja magáról hogy magyar, közbe meg le se szarja mi van a fajtársaival, neki fontosabb hogy maradjon meg a maga "erkölcsi" színvonalán, hogy ő milyen magasabb rendű csak azért mert együttérez pl a cigánysággal.
2010. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Magyar vagyok, nem gárdista!

:P

2010. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nem érzem magam magyarnak, csak ide születtem. Azt szoktam mondani európai vagyok.
2010. jún. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!