Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi ez a szegényes mentalitás...

Mi ez a szegényes mentalitás hogy "a pénz nem boldogít"?

Figyelt kérdés
Úgy hangzik mint ha a pénzzel automatikusan járna a boldogtalanság. Vagy mint ha az akinek minden fillérét be kell osztania a számlák/lakbér/hitel fizetésére és örül ha tescos párizsit ehet zacskós tejjel olyan boldogan élne.
2015. márc. 2. 17:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Biztonságérzetet ad, nyugalmat, boldog nem leszel tőle egy cseppet sem, ha csak az nem tesz boldoggá hogy menőzni akarsz és villogni és habzsolbi az életet nagykanállal, sok pénzzel megtehetsz bármit lesznek szép lányok szép fiúk szép autó szép ház jó bulik, mert miért is merülne fel egy emberben ha én gazdag lennék de jó is volna, biztos nem azért hogy az ugyanúgy élje az életét és a pénzét őrizgesse, a pénz nagyon megváltoztatja az embereket, ki fordulnak önmagukból a személyiségük is meg változik, tehát jó vagy rossz e a pénz? Nézőpont kérdése! Szükséges az élethez az tény! Ha nekem olyan sok pénzem lenne milliárdjaim, szétosztanám mert ismerem magamat engem az tesz boldoggá ha segíthetek másokon a nyomorultakon. De nekem bőven elég ami van! Én boldog vagyok tökéletesen! Mert még kell találnunk az életben azt ami boldoggá tesz minket és az biztos, és ahhoz a pénznek semmi köze.
2019. ápr. 24. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!