Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak én érzem azt, hogy a...

Csak én érzem azt, hogy a feministák igazából azt gondolják, hogy régen a férfiak előnyben voltak, és ezért most ők akarnak előnyben lenni?

Figyelt kérdés
Szerintem a nők mindig csak a jó oldalát nézik a feminizmusnak. A valóság az, hogy a nők gyakorlatilag semmiben sincsenek hátrányban, sőt. De jólesik nekik hisztizni nekik. A feministák meg nem egyenlők jogokat akarnak, hanem "egyenlőbbek" akarnak lenni. Arra sem látok semmi bizonyítékot, hogy kevesebbet keresnének. Egyébként ha már a nők rinyálnak: a nők bizonyítottan enyhébb büntetést kapnak a bíróságokon, a gyerekeket szinte mindig nekik ítélik, ezen kívül ha kisminkelik magukat és felöltöznek ribinek ( ahogy a mnagyar nők nagy része teszi), akkor olcsóbban kapnak dolgokat, előnyben vannak. Ha jól néznek ki, akkor meg gyakorlatilag sínen van az életük.Tényleg, annyira szar lehet nőnek lenni :D.Egyébként meg ha "egyenlőek" akarnak lenni, lehet menni bányába dolgozni, vagy útépítésre. Oda vhogy nem akarnak. Szóval összefoglalva: a feministák azok, akik a nekik kellemes dolgokban egyenlőek vagy többek szeretnének lenni, a kellemetlen dolgokat meg a férfiakra hagynák, és sztük mindenért a férfiak a hibásak. Lassan ott tartunk már, hogy ny@ljuk ki a nők seggét, csak azért, mert nőnek született. Hihetetlen. Igen, elég sok férfit hallottam, akik teljesen tönkrementek válás után, és ugye érdekes: a hajléktalanok 90% férfi. Vajon miért? A nők annyira hátrányban vannak,h kb 7-8 évvel tovább élnek. Vannak nők, akik „érdekes” dolgokból élnek, viszont sztem a többség egyszerűen eltartatja magát. Az is érdekes, hogy a felsőoktatásban tanulók többsége szintén nő. Ott is nagy hátrányban van. Nem az a baj, hogy hülyeségeket beszélnek, hanem az, hogy elérik, hogy idióta törvényeket hozzanak. Nemrég olvastam, hogy Új-Zélandon olyan törvényt fogadtak el, hogy ha találkozol egy nővel egy bárban, megisztok vmi (alkoholt), szeretkeztek, és másnap a nő megbánja és feljelent, akkor téged le fognak csukni nemi erőszakért. Vagy olyan törvényt terveznek (asszem bécsi egyetemen ), hogy legyen 50% százalék nő és 50% férfi. Ezen az egyetemen az van, hogy tesztet íratnak mindenkivel, tehát az okosak bejutnak, a butábbak nem. így akakult,h jóval több férfi lett ezen a szakon, mint nő. Tehát a megoldás,h tegyünk be rosszabb képességű nőket az jobb képességű férfiak helyére,csak hogy a nők ne rinyáljanak. Szánalmas. azt még hozzátenném, hogy itt írta egy nő(!), ezen az oldalon, hogy a mai 20-30 éves nők ( többségük)teljesen el vannak telve maguktól, csak mert nőnek születtek, és azt hiszik,h mindent megtehetnek. ez nagyon igaz. Egyre beképzeltebbek, férfiasabbak. az igazi nő meg nagyon ritka.

2015. márc. 6. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

-- a hajléktalanok 90% férfi


--> Ha az így is van, könnyű megmagyarázni. A semmire se jó nők (akik nem értenek semmihez) elmennek prostinak, és a cicusukból éldegélnek. A semmire se jó férfiak nem mehetnek prostinak, mert hím prostituáltakra nincs akkora kereslet, és ha léteznek is férfi prostituáltak, azoknak izmosnak, jóképűnek, macsónak kell lennie. Mit tehet í]y a semmire se jó férfi? Elmehet csövesnek.

2015. márc. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!