Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az indeeseknek hülyék voltak...

Az indeeseknek hülyék voltak a dédszüleik? Mi bajuk azzal, hogy "dédapáink kollektív intelligenciája"?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 09:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez már nagyon erőltetett, bújtatott antimagyarkodás ezek részéről, megint. Aminek pár száz aluliskolázott fel is ült.

2015. márc. 16. 09:21
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs kollektív IQ, legfeljebb átlag IQ.

Ahogyan kollektív iskolázottsági szint sincs, csak átlag iskolázottsági szint (és mutató a HDI részeként) van.


Aki ezt mondta, az vagy nem ismeri a szavak jelentését, vagy szellemi kihívásokkal küzd. A kollektív (közös, együttes) szellemi teljesítmény értelmezhetetlen, mivel az agykapacitás nem kollektivizálható (összesíthető), legfeljebb csak átlagolható. Lásd: ha Kovács Béla IQ-ja 89 és Kovács Esmeralda IQ-ja 289, akkor a Kovács család IQ-ja - kollektíve - nem 378, se nem 89, se nem 289... max. "átlagosan" 189.

2015. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ugy van!4! Mért kel báncsani Minszterelnők úrat, mikó Ő hejre tete a külfődi eksztraprofitot meg a Brűszelt. Szígyelhetnék magukat.
2015. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

hármaska megártott, hogy azt a jó gyurcsány-bajnai féle kiárusítási folyamatot, amit nagy zokogások közepette viselnek csak el lefékezték?

index... nincs mit mondani.

Kollektív tudat van, az intelligencia egyéni.

2015. márc. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tetro ***** válasza:
90%
Szerintem az "Indee"-t így írják helyesen "Indie". De hiába olvasgatom a cikket, sehol sincs benne szó a Moogról :D
2015. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ja, mekkora királyság is az, hogy a felelős, fejlett technológiával és menedzsment szemlélettel rendelkező befektetők, vállalatok helyett a saját sötét, asszonyverő parasztjaiknak osztják ki a termelőeszközöket.

Másrészről tudom hogy nehéz ezt megérteni, de attól még mert valaki nem dől be az Orbán-kormány végtelenül idióta populizmusának, még nem azt jelenti, hogy a Gyuriferi a legjobb haverja (aki szintén idióta populista, de legalább a polgárokat békén hagyta a gyökérségeivel).

2015. márc. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kettes:

Ákos dalszöveg és Oravecz Coelho volt a minta. Stimm? Azok is épp ennyi értelemmel bírnak.


Kérdező:

Te meg fel se fogod a cikket. Ez épp arról szól, hogy a miniszterelnök beszéde annyira értelmes és tartalmas, mint ez a mondat. Segítek: Semennyire. Kettes jól leírta: kollektív intelligencia nem létezik. Najó, a Borgnál igen, de nem róluk volt szó :-)

2015. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
6 -félrebeszélsz! röviden: ki akarták árusítani az országot. Azért a hörgés a globális tőke részéről.
2015. márc. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Tessék mondani, professzor úr, mi az a globális tőke?

Én tanultam pénzügyet, közgazdaságtant, biztonságpolitikát, nemzetközi kapcsolatokat, de sehol nem beszéltek róla (persze, tudom, mert a tudósokat mind lefizette a cionillumináti, én is az ő fizetésükből élek).

2015. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

akkor te jobban tudod, mert én mindezt nem tanultam, és még úr sem vagyok

látszólag nem ide tartozik, de ha annyi mindent tanultál a PÉNZről akkor felüdülés lesz József Attilát olvasni:


"Ezernyi fajta népbetegség,

szapora csecsemőhalál,

árvaság, korai öregség,

elmebaj, egyke és sivár


bűn, öngyilkosság, lelki restség,

mely, hitetlen, csodára vár,

nem elegendő, hogy kitessék:

föl kéne szabadulni már!


S a hozzáértő dolgozó

nép gyülekezetében

hányni-vetni meg száz bajunk.


Az erőszak bűvöletében

mint bánja sor törvényhozó,

hogy mint pusztul el szép fajunk!

...


S mégis, magyarnak számkivetve,

lelkem sikoltva megriad -

édes Hazám, fogadj szivedbe,

hadd legyek hűséges fiad!


Totyogjon, aki buksi medve

láncon - nekem ezt nem szabad!

Költő vagyok - szólj ügyészedre,

ki ne tépje a tollamat!


Adtál földmívest a tengernek,

adj emberséget az embernek.

Adj magyarságot a magyarnak,


hogy mi ne legyünk német gyarmat.

Hadd írjak szépet, jót - nekem

add meg boldogabb énekem!"

2015. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!