Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ún. "antiszemitáknak" a...

Az ún. "antiszemitáknak" a többsége a jómódúak közül kerül ki Magyarországon. Miért gondolja valaki még ma is úgy, hogy aki nincs oda a zsidókért, az sikertelen?

Figyelt kérdés
A kedvencem, amikor azt mondja valaki, hogy aki nem szereti a zsidókat, az a zsidókat okolja saját sikertelensége miatt. :D.

2015. márc. 31. 21:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
36%

"Erre: [link]

Ami ugyanaz, de azért egy vh-s cikket komolytalanság lenne linkelni, bármiről is legyen szó."


Erre belinkelsz egy bulvároldalt...

Grat.

2015. márc. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
44%
Nem savanyú, csak azt nem értem, mielőtt valaki ilyen dolgokba belemegy, miért nem sajátítja el a jóval alapvetőbb dolgokat (helyesírás, szövegértelmezés, logika, stb). Mivel látszik, hogy te ezekkel nem rendelkezel, így erősen megkérdőjelezhető, hogy egy jóval bonyolultabb dolgot átláss.
2015. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
10: Igazából máshol olvastam a cikket, csak nem találtam, úgyhogy az első gugli találatot bemásoltam. Talán az indexen (ami mondjuk szintén egy bulvároldal...).
2015. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

"Nem savanyú, csak azt nem értem, mielőtt valaki ilyen dolgokba belemegy, miért nem sajátítja el a jóval alapvetőbb dolgokat (helyesírás, szövegértelmezés, logika, stb). Mivel látszik, hogy te ezekkel nem rendelkezel,"


Miért feltételezed, hogy nem rendelkezem ezekkel? Ha valaki a másik helyesírásába köt bele, akkor az illetőnek nagyon hülyének és kvázi "vitára" teljesen alkalamtlannak kell lennie, főleg, ha egy olyan írásról van szó, ami nélkülözi a helyesírási hibákat. De nem kell semmibe, ahogy fogalmazol, belemenni, mert én csak egy egyszerű kérdést tettem fel egy felméréssel kapcsolatban. Mit gondolsz, mibe kéne jobban belemenjek mégis?



" így erősen megkérdőjelezhető, hogy egy jóval bonyolultabb dolgot átláss."


Meglepődnél kis pajtás ;).

2015. márc. 31. 22:46
 15/34 A kérdező kommentje:

11:

Bármelyik bulvároldal hitelesebb egy vs nevű viccoldalnál, aminek a bulvároldalnak való titulálása még a blikket is sértené.

2015. márc. 31. 22:48
 16/34 anonim ***** válasza:
55%

Aki azzal van elfoglalva szabadidejében, hogy a zsidókon gyűlölködjön, az nem lehet túl normális ember.

Vagy túl sok a szabadideje, ergó keveset dolgozik.

2015. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

16:

ezek szerint te készítettél egy felmérést az "antiszemiták" körében, és pontos kimutatásaid vannak arról, hogy átlagosan naponta mennyi időt vesz el az állítólagos zsidók iránti gyűlölködés. Szeretném megkérdezni, hogy melyek a legaktívabb órák, azaz melyik napszakban járatják az emberek maxra a "gyűlülködést".

Remélem tudsz erre válaszolni, máskülönben amit ide hadováltál az nem más, mint egy nagy semmi.

Szerinted az, ha valaki nem szereti a zsidókat, az az emberektől időt vesz el? Több szabadideje van egy olyan embernek, aki szereti a zsidókat? Ezt mégis hogyan gondoltad?


Feltételezem te sem gondoltad, hogy komolyan fogom venni azt a semmit, amit idefirkantottál, és még komolyan válaszolni is fogok rá. Egyszerű emberre és gondolkodásra vall a hozzászólásod, nem sértésből mondom, nincs azzal semmi baj, ha valakinek egyszerű a gondolkodása, elvégre ők is megtalálhatják azt, amivel foglalkozhatnak, meg ők is érthetnek valakihez.


Vagy esetleg tapasztaltad, hogy a magyarok iránti gyűlölet időt emészt fel, aztán abból indultál ki?

2015. márc. 31. 23:12
 18/34 anonim ***** válasza:
55%

"Szerinted aki nem szereti a zsidókat, az tudatlan?"


Habár nem nekem szólt a kérdés, de azért leírom, h a válasz miért IGEN.


Az antiszemiták tipikus indokai, h miért gyűlölik a zsidókat:


1. Őket szolgálja ki az egész politikai elit.

2. Nem dolgoznak, csak elveszik a szegény magyarok pénzét, akik becsületes kétkezi munkából élnek.

3. "Mer' báncsák a palesztinokat"

4. Nem is volt Holokauszt!

5. Mert ők uralják a világot.

6. Mert tönkreteszik a világot. (Amit ők uralnak)

7. Mert léteznek.

8. Mert a Jobbik azt mondta.

9. Mert smucigok!

10. Csak.

És ehhez hasonlók...


Na most, aki ilyeneket mond, azt hogy lehetne "nem tudatlannak" nevezni?

2015. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18:

Ezek nem tipikus válaszok, a kommented csupán a te szubjektív, és a legkevésbé sem párttalan véleményed manifesztációja, semmi több.

Feltételezem te sem gondoltad komolyan a hozzászólásodat. Vagy azt tudom mondani neked, amit az előzőnek is. Olvasd el, és fordítsd le a te esetedre.

2015. márc. 31. 23:37
 20/34 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, hogy még röhejes is a kommented, mert nevettem, miközben olvastam. Ahogy azon is, hogy végiggondolva, te komolyan azt hiszed, hogy az ujjadból kiszopott "válaszokkal" te most valamit is bebizonyítottál, hogy valójában mindenki hülye, csak te nem.
2015. márc. 31. 23:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!