Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ún. "antiszemitáknak" a...

Az ún. "antiszemitáknak" a többsége a jómódúak közül kerül ki Magyarországon. Miért gondolja valaki még ma is úgy, hogy aki nincs oda a zsidókért, az sikertelen?

Figyelt kérdés
A kedvencem, amikor azt mondja valaki, hogy aki nem szereti a zsidókat, az a zsidókat okolja saját sikertelensége miatt. :D.

2015. márc. 31. 21:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"Ezek nem tipikus válaszok, a kommented csupán a te szubjektív, és a legkevésbé sem párttalan véleményed manifesztációja, semmi több."


Tévedsz. Ha hiszed, ha nem, én ezek mindegyikével találkoztam már. Tényleg röhejesek, én is szoktam nevetni (néha sírva az asztalra borulni), mikor ilyesmiket olvasok. És aki írja, komolyan is gondolja.


Na és te, Kérdező, miért "nem vagy oda a zsidókért"? Ha elmondod, megbeszéljük, h tudatlan vagy-e.

2015. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

21:

Egy szóval nem mondtam, hogy nem vagyok oda a zsidókért. Ki tudja, talán még nálad is jobban rajongok értük.

Úgy véled oly módon lehet kideríeni, hogy valaki tudatlan-e, hogy megkérdezed tőle, miért utálja a zsidókat?

Sajnos ez az út nem járja, csak nézd rá a felmérésre, az ún. antiszemiták tövvsége a gazdagabb és tanultabb rétegből kerül ki.

2015. ápr. 1. 00:05
 23/34 anonim ***** válasza:
55%
látom, nagyon lepontoztak:D sose azt a tíz hülyét nézzed, aki pirosra megy, hanem azt a pár értelmest, aki zöldre!
2015. ápr. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Ami inkább reálisabb, mint a te általad felvázolt kép. Én azt látom, amit a felmérés is mutat. Nem is gondolnád, milyen pozíciókban lévő emberek vélekednek úgy, ahogy.

De persze vannak egyszerű emberek is, én is láttam az utcán jó múltkor egy kopasz fickót, aki részegen szidta a zsidókat, meg hangot adott annak is, hogy jobbikos. Sajnos az ilyenek lejáratják a többit, így valaki, aki nagyon szeret általánosítani, úgy gondolhatja, hogy minden jobbikos és minden antiszemita így viselkedik. Téved.


Ha igaz amit mondasz, akkor az azt jelenti, hogy olyan emberekkel vagy körülvéve, mint akit én is felhoztam példaként. Azonban nehogy azt hidd, hogy ha a társadalmi ranglétra felsőbb fokain lévő emberekkel találkoznál, vagy velük dolgoznál, akkor ugyanilyen egyszerű emberekkel találnád szembe magadat.

2015. ápr. 1. 00:13
 25/34 A kérdező kommentje:

23:

A haszontalan válaszokat piros kézzel szokás értékelni. Ha megengeded, ezt a jelenlegi kommentedre rá is nyomom. Vagy netán helytelenül tenném? Esetleg valamely kérdésre válaszoltál? Remélem nem megint a szövegértésemmel van a probléma.



MEGKÉRNÉM a filoszemitákat, hogy mellőzzék a trágár, fenyegető, vulgáris üzenetek küldését, ez rendkívül gyerekes. Nem tudom melyikőtök volt az, de legalább tudom, hányadán állunk, mifélék kommentelngetnek itt.

2015. ápr. 1. 00:18
 26/34 anonim ***** válasza:
83%

hát ezt nem hiszem el XD hát mivel téged, kérdező, nem lehet lepontozni, így azért elég egyértelmű, hogy az 54 %-osnak válaszoltam, hogy mire, az szerintem elég egyértelmű :D


én is jobbikos vagyok, de a hozzád hasonlók miatt égek egyre inkább :D

2015. ápr. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

26:

Egyes szám első személyben írtad a kommentedet, és volt olyan 57%-os, akir lepontoztak (neked is annyid van), ezért úgy gondoltam, magadra célzol. A hozzászólásod trehányul van megfogalmazva. Egyébiránt politikai beállítottságtól függetlenül pontozok, így mindenképpen lepontozásra kerültél volna, mivel mellébeszéltél, nem mondtál semmi informatívat. Ez nem egy fórum.

És az, hogy kinek ég a feje ki miatt, hát az enyhén szólva is vitatható.


ÉS NEM MONDTAM, HOGY JOBBIKOS VAGYOK! Arról nem tehetek, hogy a gondolkodásod 2 bites!

2015. ápr. 1. 00:36
 28/34 A kérdező kommentje:
Pontosabban mondva a hozzászólásod első része volt egyes szám első szeméyben. A második fele nem. Kedves 2-bites gondolkodású, ha legközelebb egyértelmű hozzászólást szeretnél intézni valakihez, azt kevésbé trehányul tedd, főleg akkor, ha visszafojthatatlan kéjt érzel arra, hogy valakit jól leszólj, ha nem jól érti azt, amit sugallni próbálkozol.
2015. ápr. 1. 00:39
 29/34 anonim ***** válasza:

látom, nagyon lepontoztak:D (téged) egyes szám első személyben lepontoztam lenne, ez E/3-ban van...


gratulálok, állj már le, ne játsszd itt a hülyét

2015. ápr. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

még mielőtt ezt sem fogod fel, segítek.. az 54-esnek írtam, nem neked, téged nem lehet lepontozni :D


igen, képzelem, élőben is ilyen nagy pofád lenne, vagy hallgatnál :DD

2015. ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!