Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az ún. "antiszemitáknak" a...

Az ún. "antiszemitáknak" a többsége a jómódúak közül kerül ki Magyarországon. Miért gondolja valaki még ma is úgy, hogy aki nincs oda a zsidókért, az sikertelen?

Figyelt kérdés
A kedvencem, amikor azt mondja valaki, hogy aki nem szereti a zsidókat, az a zsidókat okolja saját sikertelensége miatt. :D.

2015. márc. 31. 21:54
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Nem érted.


Látom nagyon lepontoztak(engem). Többet nem vagyok hajlandó írni erről, megkérlek, te se folytasd tovább a beszélgetést ezen az óvodás síkon.

2015. ápr. 1. 00:54
 32/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom te vagy-e az a kis lumoen senkiházi, aki folyamatosan küldözgeti nekem a trágár leveleket.
2015. ápr. 1. 00:55
 33/34 A kérdező kommentje:

34:

te vagy a troll, nem fogod fel amit írok. Megkértelek egyszer már, hogy ne folytasd a beszélgetést a te szellemi szinteden, de látom ez nem jutott el az üresen tátongó fejedig. Így hát újfent mondom. Az ilyen sértegetéseket pedig nem fogom lereagálni egy ilyen senkitől, légy velük boldog, hogy sértegethetsz, ha már más miatt nem vagy az.

2015. ápr. 1. 09:30
 34/34 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, kicsit leegyszerűsíted a dolgot. Én azt mondtam, aki antiszemita, az tudatlan.


"Ha igaz amit mondasz, akkor az azt jelenti, hogy olyan emberekkel vagy körülvéve, mint akit én is felhoztam példaként."


(A burkolt személyeskedéstől eltekintek.)

Az anyagi helyzetnek semmi köze az antiszemitizmushoz. Kő gazdagoktól is hallottam már a fenti indokok mindegyikét. Attól, h valaki jómódú még lehet elfogult, tájékozatlan és szűk látókörű.


"Úgy véled oly módon lehet kideríeni, hogy valaki tudatlan-e, hogy megkérdezed tőle, miért utálja a zsidókat?"


Igen, a válasza alapján képet kaphatunk az illető szellemi szintjéről.


"csak nézd rá a felmérésre, az ún. antiszemiták tövvsége a gazdagabb és tanultabb rétegből kerül ki."


A gazdagság nem áll arányban a tájékozottsággal és az értelemmel. De még a végzettség sem feltétlenül.

Egyetemen nekem is voltak évfolyamtársaim, akik végig bukdácsolták az 5 évet, le is diplomáztak, az értelmi képességük viszont egy pohár tejfölével vetekedett.


"Egy szóval nem mondtam, hogy nem vagyok oda a zsidókért. Ki tudja, talán még nálad is jobban rajongok értük."


Azért gondoltam, h nem vagy oda értük, mert akinek nincs baja a zsidókkal, az

1. nem ír ki ilyen kérdést.

2. nem védi az antiszemitákat és próbálja őket intelligens lényeknek beállítani.

2015. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!