Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi az oka ennek a jelenségnek?

Mi az oka ennek a jelenségnek?

Figyelt kérdés

Gondolom nem vagyok egyedül azzal, hogy az oldal látogatása során feltűnt, hogy egyes névvel rendelkező/nem rendelkező, de %, illetve stílus alapján felismerhető válaszolók előszeretettel szólják meg a magyar embereket, a magyarságot adott kérdéssel kapcsolatban.

Persze, ha már a kérdés elemeit kicserélem, mondjuk a magyarságot cigányságra, akkor már nem osztják az észt, a nagy megmondóemberek eltűnnek.

Holott az adott esetben a faji hovatartozás nem releváns információ, az egyenlőség nevében ugyan úgy felhozható bármelyik csoport.

Gondolok itt arra például, hogy mai nap folyamán is kikerült egy kérdés az oldalra, amiben azon elmélkednek, hogy a magyarok mire lehetnek büszkék?

Természetesen a már jól megszokott csapat megérkezett és osztotta az észt, hogy itt senki ne legyen semmire büszke bla bla bla.

Ennek megfelelően feltettem a kérdést a válaszolóknak, hogy akkor Mező Misi miért is büszke arra, hogy roma?

Aztán ahogy már fentebb írtam, a mélyen tisztelt társaság hirtelen elcsendesedett, valahogy már nem tartották fenn a véleményüket.

Mi lehet ennek az oka?

Talán nyakig vannak sértődöttséggel?



2015. jún. 3. 17:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nekem átjött, főleg, hogy tökéletesen látszik, hogy ezt a kérdést már elkerülték a nagy megmondóemberek.

Egyedül 66% vállalta be, de ő is már kétségbeesetten ferdít meg hazudik össze-vissza.

Ez pedig mindent elmond:)

2015. jún. 4. 12:32
 22/25 anonim ***** válasza:

"Egyedül 66% vállalta be, de ő is már kétségbeesetten ferdít meg hazudik össze-vissza.

Ez pedig mindent elmond:)"


A szórakoztató értéked egyszerűen páratlan, nem tudtad megmondni, hogy hol ferdítek, de ettől még szerinted ferdítek, nem hazudtam sehol sem, de most már hazudtam is, sok minden vagyok, de kétségbeesett az nem. :-)


Azért kíváncsi vagyok mi lesz a következő, hülyeség amit kitalálsz? :-)

Mostmár komolyan várom!

2015. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Nagy megmondóember" pedig itt csak te lehetsz, ugye?

Nagyon szánalmas, nem érzed?

Persze, tudom én, hogy téged tulajdonképpen pont az ilyen válaszok éltetnek mint az enyém, ez volt a célod, hogy ilyet provokálj, de hidd el, ettől még csak egy szánalmas provokátor maradsz.

2015. jún. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

# 21/23 Időpont ma 12:32


# 16/23 Időpont tegnap 21:23 válaszod alapján nagyon nem ment át. Ugyanis azt a hamis látszatod kelted, mintha én azt mondtam volna, hogy Mező Misi ökör, amiért büszke a származására. Erről pedig szó nincsen.


Látod, ezért ferdítesz, maszatolsz.

2015. jún. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

De nem direkt.

Nem tudtam, hogy különválasztod a kettőt.

2015. jún. 4. 16:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!