Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is ezt tapasztalja a...

Más is ezt tapasztalja a környezete illetve a netes oldalak alapján?

Figyelt kérdés

A közeli és távoli környezetemben is jellemző a liberálisokra, hogy egy igazi fotelharcos népség, veretlen bajnokok a szájkaratéban.

Mindenhez értenek, de csak addig, amíg szájalni kell.

Másrészt nagyon szeretnek "más ember nevében cselekedni".

Itt a bevándorlás téma.

Felhoztam az egyiknek, hogy ott a hatalmas udvara, elférne mennyi sátor.

"hát hová gondolsz?jöhetnek persze, de ne az én portájára meg ne is a környékre, mert lemegy a telek ára!"

Megkérdeztem másikat, kb hasonló a vélemény.

"Hát van tábor, menjenek oda, de ide ne jöjjenek, meg nem kell ide tábor se"

Végül kiírtam Facebookra, hogy keresek olyan személyeket, akik biztosítanák az udvarukat, telküket ebből a célból.

Egy ajánlat nem érkezett, pedig a sok liberális ismerősöm aztán a napokban már annyi mindent megosztott a szegény bevándorlókkal kapcsolatban, hogy csoda, hogy nem fagyott le a gépe.

Akkor itt a gyk.hu, elég itt is szétnézni.

Nem egy embernek írtam itt is.

Válasz:

"hát az, hogy nem zavarnak, az nem azt jelenti, hogy akkor haza is vinném"


Persze a debreceniektől, akik a tábor mellett laknak, tőlük elvárja, hogy ott éljenek közöttük.

És a legjobb, hogy nem veszi észre magát:D


2015. jún. 12. 21:13
1 2 3
 1/25 hollófernyiges ***** válasza:
45%
És te hány kárpátaljai éhező gyereket fogadtál be?
2015. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem lenne bajom azzal, ha a szomszéd házban kárpátaljai éhező gyerekek lennének.
2015. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%

Ez a kérdés azért erős csúsztatás.


Az, hogy az ember úgy gondolja, hogy a szociális rendszernek el kell bírnia a bevándorlókat, nem azt jelenti, hogy be is fogadna bárkit. Nem azért, mert bevándorló, hanem azért, mert a saját portáján úgy szeretne élni, ahogy ő akar.


Ennyi erővel mindenki tartson el egy munkanélkülit. Ha ezt nem akarja megtenni, az rögtön azt jelenti, hogy szüntessük be a munkanélküli segélyt?

2015. jún. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
23%

1: Szerintem ő egy szóval nem állt ki az éhező kárpátaljai gyerekek mellett. Ugyanakkor sok liberális simán védi a bevándorlókat úgy, hogy közben a lehető legnagyobb távolságban legyenek tőlük.


3: Szerintem jól gondolkodott a srác. A liberálisok szeretik más farkával verni a csalánt.

2015. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
65%

Én a nemzetieknél is ezt tapasztalom.

Megy a szájkarate a becsületről, erkölcsről, hűségről, meg minden ilyen faxságról, aztán 21 éves kiscsajjal csalja a feleségét, aki otthon várja őt 2 gyerekkel.


Ez biztos ilyen magyar sajátosság lehet.

2015. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
27%
5: Inkább emberi, te rasszista disznó.
2015. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%

"Ez biztos ilyen magyar sajátosság lehet."


Megnyugtatlak, nem az! A kétszínűség pedig nem politikai oldal függő, pl. ha már szélsőjobb ugye emlékszünk még a Jobbik korábbi második emberére, Szegedi Csanádra?


Ettől függetlenül még a kérdező ordas nagyot csúsztat, ennyi erővel például én is kérdezhetném, hogy a "nemzetiek" miért nem költöznek ki Erdélybe, és alapítanak ott családot? Elvégre ha az tényleg magyar föld, oda magyar köll! Márpedig a jelenlegi trendek alapján 2050-re a székelyeken kívül egy fia magyar nem lesz Romániában. De mondhatnám azt is, hogy miért nem utalják át a fizetésük X%-át a határon túli családoknak.

2015. jún. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Látom sokan magukra ismertek, megy is a vagdalkózás.

4. hozzászólónak köszönöm a kiegészítést.

Elég előítéletes ember lehet az első hozzászóló, ha idekeverte a kárpátaljai gyerekeket.

A másik meg valóban elég rasszista, magyarozni nem szép dolog.

2015. jún. 12. 21:34
 9/25 A kérdező kommentje:

"ennyi erővel például én is

kérdezhetném, hogy a "nemzetiek" miért nem költöznek ki Erdélybe, és alapítanak ott

családot?"


Mi ez a nemzetizés?meg magyarozás?

Kisebbségi komplexusotok van vagy mi bajotok van?Hogy jönnek ide a nemzetiek???

Meg ha már nemzeti, mi ez a barom példa?

A liberálisok azzal jönnek és napok óta vergődnek a környezetemben, hogy szegény bevándorlók, de befogadni csak más nyakára tennének.

Ezzel szemben mikor volt a székelyek demográfiája téma???!!!

Ki nem szarja le?

2015. jún. 12. 21:39
 10/25 A kérdező kommentje:

"De

mondhatnám azt is, hogy miért nem utalják át a fizetésük X%-át a határon túli

családoknak."


Ilyet meg mondjuk nem egyet ismerek, aki a fizetésének több %-át átutalja határon túli magyarokkal foglalkozó alapítványnak.


A többi válaszolót pedig megkérném, hogy fejezze be a magyarozást meg a nemzetizést, mert unalmas és gyerekes.

Elhiszem, hogy fáj az igazság, de mindenki szabad akarattal rendelkezik és...

2015. jún. 12. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!