Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is ezt tapasztalja a...

Más is ezt tapasztalja a környezete illetve a netes oldalak alapján?

Figyelt kérdés

A közeli és távoli környezetemben is jellemző a liberálisokra, hogy egy igazi fotelharcos népség, veretlen bajnokok a szájkaratéban.

Mindenhez értenek, de csak addig, amíg szájalni kell.

Másrészt nagyon szeretnek "más ember nevében cselekedni".

Itt a bevándorlás téma.

Felhoztam az egyiknek, hogy ott a hatalmas udvara, elférne mennyi sátor.

"hát hová gondolsz?jöhetnek persze, de ne az én portájára meg ne is a környékre, mert lemegy a telek ára!"

Megkérdeztem másikat, kb hasonló a vélemény.

"Hát van tábor, menjenek oda, de ide ne jöjjenek, meg nem kell ide tábor se"

Végül kiírtam Facebookra, hogy keresek olyan személyeket, akik biztosítanák az udvarukat, telküket ebből a célból.

Egy ajánlat nem érkezett, pedig a sok liberális ismerősöm aztán a napokban már annyi mindent megosztott a szegény bevándorlókkal kapcsolatban, hogy csoda, hogy nem fagyott le a gépe.

Akkor itt a gyk.hu, elég itt is szétnézni.

Nem egy embernek írtam itt is.

Válasz:

"hát az, hogy nem zavarnak, az nem azt jelenti, hogy akkor haza is vinném"


Persze a debreceniektől, akik a tábor mellett laknak, tőlük elvárja, hogy ott éljenek közöttük.

És a legjobb, hogy nem veszi észre magát:D


2015. jún. 12. 21:13
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Az üzenet szövege: Te meleg, cigány esetleg zsidó vagy"



Most ebben mi nem liberális?

Megkérdezte, hogy hová tartozol.

2015. jún. 12. 22:52
 22/25 anonim ***** válasza:
Debreceni vagy?
2015. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem, de járok le eleget ahhoz, hogy tudjam, hogy mi megy ott.

Holló ő nem fogadná be, de a sámsoni útiaktól viszont ezt már elvárja, sőt, mindenki mástól is(nem kell a rizsa, akinek 200 méteres környezetében laknak az kb annyira megszívta, mintha az udvaron lenne).

Aztán amikor számon kéred ezt, akkor még gyerekezik.

Holott azzal, hogy támogatod a balatoni nyaralást nem szúrsz ki senkivel, így nem gáz, ha otthonra nem kell egyébként a gyerek.

De ez így rohadt szánalmas, hogy a szája jár, hogy a debreceniek fogadják be, de ő maga nem fogadná be.

És a liberális ismerősöm 99%-a ilyen, marha nagy felvilágosultnak érzik magukat, de mondom, szájhősök...

2015. jún. 12. 23:07
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Mert a liberális a legnagyobb kétszínű hazudozó a világon, aki 5 perc hírnévért a saját édesanyjával is olyat tenne, amelyet az édesapja és a postás és a szomszéd Józsi és néha én szoktam.
2015. jún. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 hollófernyiges ***** válasza:

"Egyébként meg befogadnék egy hónapra ukrán gyereket, ha hiszed, ha nem."


Majd ha megtetted akkor megkövetlek és joggal gúnyolódhatsz az ismerőseiddel. Addig nem.


"Kárpátaljai gyerekeknek nem szokása kötekedni, szállót felgyújtani, várost szétverni"


Erre ne fogadj nagyobb összegben. Mondom ezt mint kárpátaljai gazdasági menekült.

2015. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!