Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Más is ezt tapasztalja a...

Más is ezt tapasztalja a környezete illetve a netes oldalak alapján?

Figyelt kérdés

A közeli és távoli környezetemben is jellemző a liberálisokra, hogy egy igazi fotelharcos népség, veretlen bajnokok a szájkaratéban.

Mindenhez értenek, de csak addig, amíg szájalni kell.

Másrészt nagyon szeretnek "más ember nevében cselekedni".

Itt a bevándorlás téma.

Felhoztam az egyiknek, hogy ott a hatalmas udvara, elférne mennyi sátor.

"hát hová gondolsz?jöhetnek persze, de ne az én portájára meg ne is a környékre, mert lemegy a telek ára!"

Megkérdeztem másikat, kb hasonló a vélemény.

"Hát van tábor, menjenek oda, de ide ne jöjjenek, meg nem kell ide tábor se"

Végül kiírtam Facebookra, hogy keresek olyan személyeket, akik biztosítanák az udvarukat, telküket ebből a célból.

Egy ajánlat nem érkezett, pedig a sok liberális ismerősöm aztán a napokban már annyi mindent megosztott a szegény bevándorlókkal kapcsolatban, hogy csoda, hogy nem fagyott le a gépe.

Akkor itt a gyk.hu, elég itt is szétnézni.

Nem egy embernek írtam itt is.

Válasz:

"hát az, hogy nem zavarnak, az nem azt jelenti, hogy akkor haza is vinném"


Persze a debreceniektől, akik a tábor mellett laknak, tőlük elvárja, hogy ott éljenek közöttük.

És a legjobb, hogy nem veszi észre magát:D


2015. jún. 12. 21:13
1 2 3
 11/25 Koplárovics Béci ***** válasza:
Magyarországon szinte kizárólag fotelharcosok vannak... Ezt nem kell a "liberálisok" kizárólagos jelzőjévé tenni.
2015. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodjál már le, még a végén agyvérzést kapsz itt!

Másrészt szerintem is jogos, hogy folyton az úgymond "liberálisokat" (én nem vagyok liberális, de a bevándorlókkal nekem sem lenne bajom) ekézik egy ilyen miatt, de amikor visszapöckölik a labdát, akkor meg dúlnak-fúlnak és szélsőjobberek, szóval főleg te ismertél magadra.

2015. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy azok, főleg a GYK csoport.

A való világban nem merik magukat vállalni, igy a neten élik ki magukat.

Itt van az első válaszoló is.

Szerinted a valóságban mert volna kárpátaljaizni vagy a másik magyarozni?

Olyanok, mint az MTK drukkerek, csak neten léteznek, meccsre meg nem mernek kijönni:D

Nem kell velük foglalkozni, én csak jókat mosolygok, amikor látom, hogy azt hiszik, hogy ők most hogy megmondták a tutit:D

2015. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

"de amikor

visszapöckölik a labdát, akkor meg dúlnak-fúlnak és szélsőjobberek, szóval főleg te

ismertél magadra."



Milyen labdát?

Én csak hisztit láttam.

Magyarozik meg székelyezik, holott nem is erről l a kérdés(vicces, hogy pont az magyarozik, aki veri magát, hogy a bevándorlók így meg úgy)

Másrészt nem tartom magam jobbernek, nem érdekel a székely demográfia, ahogy nem izgat jobban a kárpátaljai éhező gyerek, mint mondjuk egy afgán.

Ennyit erről.


Utolsó!


Persze, hogy nem, ahhoz már gyáva lenne.

Elég szánalmas életük lehet:)

2015. jún. 12. 21:59
 15/25 anonim ***** válasza:

"Persze, hogy nem, ahhoz már gyáva lenne.

Elég szánalmas életük lehet:)"


Érdekes ahhoz képest mégis te írsz ki erről kérdést és nem fordítva... :-D

2015. jún. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Én a liberálisokat egyáltalán nem tudom komolyan venni, bár nekem nem is nagyon van ilyen ismerősöm.

Borsodi vagyok, itt kb mindenki utálja a cigányokat.

Internetes oldalakon meg valóban csak okoskodnak, a legtöbb azt se tudja, hogy mi zajlik kint.

Másrészt sok homokos meg egyéb kihasználja, hogy itt be tud szólogatni...

2015. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Érdekes ahhoz képest mégis te írsz ki erről kérdést és nem fordítva... :-D"


Mondjuk épp nem, mert én merem vállalni magamat a való világban is.

Ha gondolod összefuthatunk valahol, hozhatod a székelyező haverjaidat is(persze nem lesz ebből semmi, a libsiknek csak online nagy a szája).

2015. jún. 12. 22:24
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"persze nem lesz ebből semmi, a libsiknek csak online nagy a szája"


De én nem vagyok "libsi", ahogy ezt írtam is, csak akivel te nem értesz egyet, az szerinted libsi, ennyi. Egyébként ismerek valódi "libsiket" azoknak pedig nem csak online nagy a szája, az egyiket épp ma vitték be a rendőrök, mert ő is plakátot tépkedett.

Ettől függetlenül valóban nem lesz semmi, ez nem "társkereső" oldal, így is ismerek épp elég embert, aki fárasztóan sok butaságot beszél.

2015. jún. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 hollófernyiges ***** válasza:

Nézzétek kedves honfitársaink vitakultúráját, ezt írja Ccc magánban:

"Az üzenet szövege: Te meleg, cigány esetleg zsidó vagy?"

Gondolom ő nem liberális.


Ami pedig a kárpátaljai gyerekeket illeti, gondolom nagyjából mindenki támogatja, hogy őket az állam pénzén segítsék, Balatonnál nyaraltassák stb, de ez még nem jelenti feltétlenül azt, hogy magánál tartana néhányat egy hónapig, vagy munkát adna egy munkanélkülinek (akit szintén az állam fizet) vagy kimenne kicsit tüzet oltani (ha már a tűzoltók állami alkalmazottak).

2015. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

65%

Tehát fotelkatona vagy.

Az ismerősöd pedig teljesen lenyűgözött, eltépett egy plakátot??

Igazi tökös gyerek:)

A végén még a szemetet is direkt félredobja:D


"Ami pedig a kárpátaljai gyerekeket illeti, gondolom nagyjából mindenki támogatja, hogy

őket az állam pénzén segítsék, Balatonnál nyaraltassák stb,"


Nem értem a marhaságaid.

Kárpátaljai gyerekeknek nem szokása kötekedni, szállót felgyújtani, várost szétverni, illetve nem megy le a telek ára, ha esetleg a szomszéd utcában lévő üdülőbe érkeznek.

Majd akkor okoskodjál, ha közvetlen környezetedben lesznek és a te lakásod értéke is milliókkal lemegy és még sorolhatnám.

Erről szól a kérdés.

Te nem fogadnád be, de más fogadja be, éljen velük, mert ha nem akkor rasszista meg székely.

De amíg kárpátaljai gyerekekhez hasonlítod a dolgot, addig hagyjuk, mert az értelmi szinted megkérdőjelezhető.

Egyébként meg befogadnék egy hónapra ukrán gyereket, ha hiszed, ha nem.

Bevándorlót viszont nem.

2015. jún. 12. 22:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!