Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Gázszolgáltatónál, vagy...

Gázszolgáltatónál, vagy gázszolgáltató ellen hogyan lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Össze-vissza számláznak, és magyaráznak hülyeségeket.Ahány ügyintézőhöz megyek, annyiféleképpen magyaráz.Sumákolnak a lakásfenntartási támogatásomnak, amit a gázszolgáltatóhoz igényeltem és küldik is nekik rendesen, mégsem mindig számolják el!Erre az a magyarázatuk, hogy előbb készül el a számla, mint ahogy a lakásfenntartási odaér.De mi a frászért állítanak ki nekem egyáltalán számlát, ha egyszer látják, hogy lakásfenntartásin vagyok 1 évig, ami ráadásul megegyezik az átalány összegével, így nem is kellene fizetnem.

Ezen kívül volt egy nagy összegű (téli)gázszámlám, amit már kétszer sztornóztak, erre most újra kiküldték azt az összeget hogy mégiscsak fizessem be.És mindent megmagyaráznak, a modoruk pedig kritikán aluli.

Szeretném tudni, hová, melyik hivatalhoz fordulhatok ezekkel a kétes számlákkal és a panaszommal, mert az illetékeshez hiába megyek.A maguk igazát állítják.A tököm teli van velük!

Fogyasztóvédőknél már régebben voltam igaz másabb ügyben, de az is reménytelen, aktatologató néz a papírokra mint bolond a lyukra, de semmi érdemi választ nem képes kinyögni!


2015. jún. 19. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a fogyasztóvédők helyett inkább próbálj meg valamelyik médiához fordulni, mondjuk RTL, ATV, ők csípik az ilyen sztorikat.
2015. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez nem egy rendkívüli sztori, bizonyára van még rajtam kívül pár panaszos, nem hinném, hogy csak engem szivatnak.
2015. jún. 19. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!