Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bayer Zsoltnak az Echo Tv-n...

Bayer Zsoltnak az Echo Tv-n lévő "Mélymagyar" című műsoráról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Itt visszanézhető sok adása:

[link]



2015. jún. 30. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem jó műsor; én szívesen nézem; számomra érdekes, és a nézőpontomnak megfelelő oldalról közelíti meg a problémákat, nem a szokásos pol.korrekt butaságok.
2015. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Sztem is jó műsor.
2015. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Hiánypótló: több ilyen műsor kellene. Igény....lenne rá.

Szókimondó, aktuális problémákról közérthetően , higgadtan , több nézőpontból közelít

meg egy-egy témát . Nem "megmondóemberként" sulykol egy véleményt, de információt ,

véleményalkotáshoz támpontokat ad.

Lehet, csak nekem tűnik úgy, hogy az Echo sok-sok műsorának (így a "Mélymagyarnak" is)

óriási hátránya a másodpercre kiszabott műsoridő. Ebben (persze ésszerű határokon belül ) ,

de nagyobb rugalmasságot kéne mutatni azoknak , akik ezügyben tehetnének.


Minden alkalommal igyekszem a másik , számomra "kihagyhatatlan" műsorát figyelemmel

követni : ez a Háttér-kép. ( A "3 B" , ahogy ismerőseim között népszerűbb a cím.

3 "B" = Bayer , Boross, Bogár :) Amaz "apróbetűs részeket" , a terminus technicus"-okat is

"lefordítják" , emészthetővé teszik. Sok , nagyon sok olyan ember kéne , aki mélyen , belülről

elméletben-gyakorlatban egyaránt megtapasztalta és nemcsak érti, de értetni is képes mindazt ,

amiről beszél. És mer azokról szólni.

Ami szerintem ma szintén fontos kéne legyen , hogy már-már ritkaságszámba megy, ha egy

műsorvezetőnek önálló és el nem hallgatott véleménye van. Továbbá azt is tudja a magyar

nyelvről , hogy nem az " öőőő" a leggyakoribb szavunk. Meggondoltan rakja össze a

mondandóját , teszi fel a kérdéseit, biztosít nem csupán "tartalmat" , hanem ahhoz

"formát" is. A cinikus stílusáért meg egyébként is kedvelem őt.

Bayer afféle néptanító. Egyéni és "sokszorosítandó". Épp , mint a műsorai.

Nézd el nekem , ha eredeti kérdésedtől elkalandoztam kissé : )

2015. jún. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!