Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kossuth...

Mi a véleményetek a Kossuth Rádió "Vasárnapi újság" című műsoráról, a szerkesztő-műsorvezetőiről, az elhangzó riportok, interjúk készítőiről?

Figyelt kérdés
Csak olyanok válaszoljanak, akik huzamosabb ideje rendszeres hallgatói a műsornak.
2013. aug. 17. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyoldalú, részrehajló a műsor, és ez szerintem nagyon nagy baj. Féligazságokat mondanak, az igazság másik oldalát pedig "szépen" elhallgatják. De ez sajnos így van a média jelentős részénél, és ilyen az egész politika is.

Úgy látszik, hogy már nagyon nehéz megtartani az egyensúlyt, és úgy véleményt formálni, hogy az ember ne sodródjon, vagy pedig ne soroéják be valamelyik oldalra, akár okkal, vagy ok nélkül. De ez a műsor eleve ilyen, szándékosan így van megszerkesztve. De úgy tudom, hogy ilyen volt már a mostani kormány hatalomra kerülése előtt is.

2013. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Az egész Kossuth rádió, bele értve a Vasárnapi újságot is, egy egyoldalú állami pénzen fenntartott fidesz propaganda eszköz.
2013. aug. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, akár így is lehet mondani.
2013. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ritka nagy agymosoda. A "kedvencem" Perjés Klára szerkesztő, elfogulatlanságáért, pártatlanságáért Obersovszky-díjat érdemelne. :)
2013. aug. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez jól hangzik. :-)
2013. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha olyan érzésem támad ennél a műsornál, mintha visszamennénk a rendszerváltás előtti időszakba.
2013. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!