Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az emberek abba miért nem...

Az emberek abba miért nem gondolnak bele, hogy amit kapnak fizetés az mégis mennyibe van a vállalkozónak? Ha valaki keres kb nettó 100 ezret, az a munkáltatónak kb 200 ezerbe kerül.

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 14:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én tudok erről és utána is számoltam. Ezért várnám el a munkáltatómtól azt, hogy ha már egyszer nem jelent be teljes összegre, legalább osztozzunk a hasznon (vagyis adjon több zsebpénzt, hiszen win-win lenne mindenkinek).
2015. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Ha ülnének szakértő emberek is a kormányban, akkor adóemelések helyett adócsökkentéssel próbálnának javítani a helyzeten."


Most is szakértők ülnek.

Szerintem nagyon ügyesen éppen annyi adóterhet tesznek a lakosságra, amitől még nem lázadnak fel, de a lehető legtöbb állami bevételt lehet belőle produkálni, aztán lenyúlni.

Szerinted ehhez nem kell szakértőnek lenni?

2015. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
xD
2015. júl. 1. 19:02
 24/25 anonim ***** válasza:

Vegyen fel hitelt.


Nem érdekel, hogy mennyit fizetsz utánam, az érdekel, hogy mennyi anyagi szabadságot kapok tőled, meg tudok-e élni.

Főleg nem érdekel, ha a menő járgányoddal vagánykodsz, és hetente mmész wellnesszelni.


De egyébként sokszor megegyezünk, hogy felét nem hivatalosan kapom tőled. Nyugdíjam meg majd lesz önkéntes pénztárból, talán.

2015. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

igazad van, megemlítem az államot:


de tényleg rengeteg milliárd megy hülyeségre,

és még elég sok megy az ingyenes egészségügyre (ahol is az egyéb, pl informaitkai szolgáltatócégek-kifizetőhelyek gazdagodnak, az ápolónők, orvosok meg tudjuk, hogy mit kapnak)

2015. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!