Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért ragaszkodnak a...

Sokan miért ragaszkodnak a nemekhez, nemiséghez a 21. században?

Figyelt kérdés

Nemekre egyáltalán nincs szükség, ahogy rasszokra sincs.

Létezzen csak ember és ne férfi, nő, fekete, fehér.


Ha majd a nemek eltűnnek, akkor a heteroszexualitás és a homoszexualitás is elveszti jelentőségét.Így a társdalom felszabadul, nem lesznek emiatt feszültségek.


A jövő európai embere nemi sztereotípiáktól, rasszizmustól, vallásoktól mentes lesz.


Viszont Kelet-Európa lassabban fog fejlődni, mert még mindig erős ez a középkori gondolkodás.



2015. júl. 20. 20:56
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
37%
Milyen érdekes, hogy a 28-as idézeteit csak hulladék oldalakon találtam meg...
2015. júl. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
56%

Az igazság akkor is igazság marad, ha csak egy szem látja. De akkor is igazság marad, ha Istenen kívül egyetlen szem sem látja.


[link]

2015. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten riasztó, hogy nem tudom eldönteni, most csak trollkodik-e -és közben jókat röhög a kérdező a képernyő előtt-, vagy halál komolyan gondolja-e ezt az egészet....


Nem tudom hogy hogy vagytok vele, a kérdező nem új hús, régebben is ugyanezt a lemezt pörgette, hetente írta ki ezt a kérdést, más-más megfogalmazással. Állandóan törölték, de mindig kijátszotta a proxy-n és ott folytatta a provokálását, ahol előzőleg félbeszakították.



http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__643..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__636..

2015. júl. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés estére kellett, hogy lefárasszon :) :)
2015. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Ment a jelentés mindháromra, igazából trollkodni akar, vagy ha komolyan gondolja, akkor költözhet tényleg nyugodtan nyugatra. :D
2015. júl. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugye nem akarod levágni a f.aszomat?! :O
2015. júl. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
84%

A legnagyobb baj ezzel a nyugati vadliberális baromsággal, hogy elhiteti a tudatlan hülyékkel (mint amilyen a kérdező), hogy akkor szabad igazán, ha mindent szabad neki.


Amíg az ember nem így élt, hanem bizonyos kötöttségekkel, amíg tudta, hogy mit szabad és mit nem (pl. egy férfinak mik a kötelezettségei és mik egy nőnek), addig mindenki teljesen szabadnak érezte magát.


Egy normális ember, aki tisztában van a nemi szerepeivel, szerintem nem gondolkodik azon, hogy ő szabad-e fiúként vagy nőként vagy sem. Legalábbis a szabadságában a neme biztos nem korlátozza. Csak azok érzik ezt korlátnak, akiket megfertőzött a nyugati vadbarom liberalizmus.


A világon a legszebb dolog szerintem a szerelem, de lehet akár a legfájdalmasabb is - de akárhogy nézzük, a szerelem a legjobb dolog az ember életében, és sokan nem tudnának nélküle élni. Szerelemhez pedig férfinak és nőnek kell lenni, tehát kellenek hozzá a nemek. És lehet, hogy a szerelem fájdalmas, de az élet az ilyen, a fájdalom és az öröm együtt jár. A normális ember tudja kezelni mindkettőt, és csak az az ember elég bátor az élethez, aki tudja, mi a fájdalom, és tudja mi az az öröm. Az életben vannak kudarcok és vannak sikerek, mindkettő kell az egészséges élethez, és a szabadság érzéséhez.


Ehhez képest a liberalizmus (a mai nyugati) mit mond? Hogy ha fáj valami, akkor rohanj a rendőrségre, hogy ha nem akarsz fiú lenni, mert kudarcod van a nőknél, akkor operáltasd át magad nővé. Ha az iskolában nem tudsz jól tanulni, meg se próbáld, hanem randarílozz és verd meg a tanárodat, úgyis a tanárt fogják elmarasztalni, téged védenek a gyerekjogaid.


Te ezt a liberális mételyt jónak tartod? Szerintem pont hogy ez teszi visszamaradottá, és életképtelenné az embert. Szerintem ha fogsz egy tetszőleges, random nyugati embert (egy ilyen ecsethajú, telefont simogató nyomorékot) és kirakod egy lakatlan szigetre, az első napon éhenhal, mert életében nem látott még füvet és azt hiszi, hogy tehén oldalára rá van írva, hogy MILKA, és azt hiszi, hogy a krumpli hasábburgonya alakban terem a földben.


De ez a tencendia már sajnos ma is, nálunk is megfigyelhető. Nézd már meg a mai fiatalokat, semmi jövőképük nincsen, semmi kitartásuk, tekintélytiszteletük, munkabírásuk nincsen, mert az egész életük arról szól, hogy milyen sok joguk van mindenhez, mindent a seggük alá tolnak, és semmit nem várnak el a mai fiataltól. Gyakorlatilag 25 éves koráig otthon van és gépezik egy mai átlagos fiatal, és ha megkérdezed, hogy volt-e már barátnője, azt mondja, hogy igen volt, de 200 km-re lakik, és csak a netről ismeri.


Na, szóval hagyjuk már ezt a nyugati liberalizmust :D Ez egy életidegen sz*r, ez egyáltalán nem a fejlődés útja, hanem pont az ellenkezője, ha ez így folytatódik, a nyugati társadalom egyszerűen darabjaira hullik.

2015. júl. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező, miért komplikálod túl ezt a dolgot... Most vagy férfi vagy vagy nő. Szóval letesznek elém egy almát és egy körtét... Ha az almára azt mondom, hogy alma, a körtére pedig hogy körte, akkor egy lemaradi középkori tuskó vagyok? A melegekkel pl. sohasem volt bajom, de ez amit te mondasz, hogy azt aki férfinak vagy nőnek SZÜLETETT (megint mondom, SZÜLETETT! Vagyis azt sorsolta ki neki a természet!), primitív és lemaradi dolog annak nevezni, ami... Akkor neked nagyon kaotikus életfelfogásod van. Szóval az anyatermészet is egy primitív, Kelet Európai középkori tuskó, amiért el meri dönteni egy emberről, hogy férfinak vagy nőnek születik-e? De te csak egy troll vagy, nem? Mondd hogy csak egy troll vagy légyszi... o.O
2015. júl. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, most elképzeltem egy CSI jelenetet a kérdező álomvilágában xD:


-Nyomozó: Úgy halottam, hogy maga a helyszínen tartózkodott a gyilkosság időpontjában... Le tudná nekünk írni az elkövetőt?

-Kérdező: Persze, remélem segíthetek elkapni azt a mocskot... Szóval, olyan 40 körüli lehetett, rövid hajú.

-Nyomozó: Ez nem valami sok... Neme? Bőrszíne?

-Kérdező: Héhéhéhé! Maga olyan ostoba baromnak néz, aki beskatulyáz egy embert egy nembe!? Fogalmam sincs miről beszél! Mi van, ha az illető mindkét nemhez tartozott? Vagy egyikhez sem??? Bőrszínt sem tudok sajnos mondani, mert mi van ha ő más bőrszínűnek képzelte magát, mint amilyen volt? Nem lenne embertelen rákényszeríteni egy nemet és egy bőrszínt, nyomozó úr? :S :S :S

-Nyomozó

2015. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Ez nem középkori gondolkodás, hanem egy természet által meghatározott valóság figyelembe vétele. A humanista és a transzhumanista gondolkodás persze bármilyen messzire el tud távolodni a természetestől, a normálistól, a "fejlődés" nevében. Az utóbbi különösen veszélyes; az emberi faj, mint a legtöbb ivaros szaporodású faj, hímnemből és nőnemből, nőkből és férfiakból áll, tehát amit írsz: "Létezzen csak ember és ne férfi, nő" képtelenség, ha nincs többé nő és nincs többé férfi, akkor már nem emberek vagyunk, dehát a transzhumanizmusnak pont ez a lényege.
2015. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!