Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sokan miért ragaszkodnak a...

Sokan miért ragaszkodnak a nemekhez, nemiséghez a 21. században?

Figyelt kérdés

Nemekre egyáltalán nincs szükség, ahogy rasszokra sincs.

Létezzen csak ember és ne férfi, nő, fekete, fehér.


Ha majd a nemek eltűnnek, akkor a heteroszexualitás és a homoszexualitás is elveszti jelentőségét.Így a társdalom felszabadul, nem lesznek emiatt feszültségek.


A jövő európai embere nemi sztereotípiáktól, rasszizmustól, vallásoktól mentes lesz.


Viszont Kelet-Európa lassabban fog fejlődni, mert még mindig erős ez a középkori gondolkodás.



2015. júl. 20. 20:56
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk rendben, haladni szeretnék a korral, igazad van, egyetértek. Mit tegyek? Vágassam le a tököm? Nekem a nők tetszenek, ők vonzanak szexuálisan, s nekem így jó. Egy okot mondj, hogy ezen változtassak! És mégis, hogyan? A feleségem nő, nem tetszenek nekik szexuálisan a többi nők.


B.szki ezek nem sztereotípiák, emberek vagyunk, amire oly szívesen hivatkozol, vannak nemek, így fejlődtünk ki, ezen nem lehet változtatni. Vannak persze elhajlások, amiket régebben betegségnek tartottak, ma nem illik annak tartani őket. De ettől még anyától - apától születik mindenki. Persze megfelelő fejlett technikával, ravasz trükkökkel ki lehet kicsit kerülni ezt, el lehet képzelni, hogy ma már egy férfi hordjon ki egy gyereket, de akkor is szükséged lesz a női petesejtre, ez ügyben a Jóistennél reklamálj.

2015. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sperma is petesejt minden esetben szükségeltetik, még akkor is ha valami torz módon férfi próbálná kihordani a gyermeket o.O

Na mindegy, több időt nem pazarlok a kérdezőre... Találkám van a barátnőmmel... Micsoda lemaradi barbár vagyok, hogy vonzódok a nőkhöz igaz? Basszus, rákényszerítem magamra a nemi szerepet! Így soha nem léphetek be Nyugat Európába, ahol már fényévekkel előttünk járnak! :(:(:(

2015. júl. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy be kéne utalni az OPNI-ba...

Jaj, bocsesz, most jut eszembe, már rég bezárt.

2015. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
100%
en hagyma akarok lenni. akkor most mi a teendom? hova forduljak kerdezo?
2015. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Én sem díjazom az előítéletet, de amit te mondasz kérdező, az hülyeség. Ennyi erővel az egyéniséget is meg kellene szüntetni. Ne legyenek színek, legyen csak minden szürke!

Egyetértesz ezzel? Csak mert ezt mondod!

Valóban van valami probléma, de az másból adódik.

Az azonosságok erősítik, a különbözőségek kioltják egymást. - kb ezt mondod.

Én úgy vallom, hogy a különbözőségek gazdagítják egymást. Ehhez csak annyi kell, hogy elfogadjuk a másik sokszínűségét, ne akarjuk a magunkét magasabb rendűnek képzelni. Sajna sokaknak ez valóban nem megy, és vannak akik tévesen emiatt arra a "bölcsességre" jutnak, amire te.


Mellesleg engem is eléggé untat, hogy ezerszer felteszed ezt a kérdést. Ha tízezerszer teszed fel, akkor sem kapsz itt más választ, és senki nem csap a 99999. alkalommal a homlokára, hogy igen, én nemtelen és szürke akarok lenni.


Továbbá elgondolkoztató, hogy ha ennyire frusztrál a nemiséged, akkor komoly bajok vannak nálad.

2016. ápr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
56%
Kösd már fel magad, a jó anyádat te tetű! :D (Fú most jól kitört. :P)
2016. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!